Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz zümrüt koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Zümrüt yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış içinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Zümrüt Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iç yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Halı Yıkama Fiyatları Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Halı Yıkama Fiyatlarımız Bizi Arayarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

Halı Yıkama Fiyatları

Yılın belirli zamanlarında  yapılan genel temizlemelerde kesinlikle halıların da en güzel şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Halı yıkama işlemlerini kendiniz yapabileceğiniz gibi halı yıkama firmaları aracılığı ile de halılarınızı yıkatabilirsiniz. Evde yapacağınız halı yıkama ile halınıza zarar verebilirsiniz. Yanlış bir deterjan kullanarak halınızın rengini soldurabilirsiniz ya da halınızın iyice kuruması için gerekli olan ortamı sağlayamayabilirsiniz. İyi kurumayan halı zamanla koku yapacaktır ve sizi rahatsız edecektir. Bu süreçte de harcayacağınız zamana, emeğe ve paraya yazık olacaktır. Bu yüzden uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet verdiğimiz halı yıkama fabrikamız tercih edebilirsiniz ve halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Evinizin her bölümünde bulunan halıları yıkamak için evinizde yeterli alan olmayabilir ve büyük halılarınızı yıkayamayabilirsiniz. Yeterli bir alan olsa bile harcayacağınız su ve deterjan parası ile birlikte halılarınızı kolaylıkla uygun halı yıkama fiyatları ile yıkatabilirsiniz. Bu sayede hiç enerji ve zaman kaybetmezsiniz. Siz hiç yorulmadan halılarınız yıkanmış olur ve ayağınıza kadar getirilir. Hiç yorulmadan bir temizliği gerçekleştirmek için kaçırılmayacak bir fırsat olan halı yıkama firmamız ile birlikte halı temizliğinin rahatlığını görebilirsiniz. Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz koltuk yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama. Ücretsiz servis hizmeti veren halı yıkama firmamız ile birlikte halılarınızı evden alıyoruz. Temizleme işlemleri bittiğinde ise tekrar adresinize teslim ediyoruz. Eğer en uygun halı yıkama fiyatları ile halılarınızı yıkatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dış etkilere en çok maruz kalan eşyalarınız dan olan halıların üzerine sürekli bir şeyler düşmektedir. Siz süpürdüğünüz de her ne kadar temiz gibi görünse de tozlar halı dibine doğru gidip kalıplaşabilmektedir. Durum böyle olunca halılarınız 3-4 ayda bir yıkanması gerekmektedir. Halılarınızın temiz olması hem içinizi rahatlatacaktır hem de sağlık açısından daha iyi şartlarda yaşamanızı sağlayacaktır. Halılarınızı halı yıkama firmamızda çalışan profesyonel ekibimize yıkatarak bütün zahmetlerden kurtulabilirsiniz. Unutmayın ki halınız temiz olmadığı sürece evinizde gerçek bir temizliği sağlayamazsınız. Eğer sizde halılarınızı uygun halı yıkama fiyatları ile firmamızda yıkatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli halı yıkama hizmetinin garantisini vermekteyiz.