Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️0850 840 01 02

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

TAKİP ET %10 İNDİRİM KAZAN

Halı Yıkama adına yılların verdiği tecrübe ile ilerlemekteyiz.

zümrüt halı yıkama hakkımızda

Her mahallede her ilçede şubemiz bulunmaktadır. Tabi ki sadece Anadolu yakasına üzerinde kurulu bir bayilik sistemimiz mevcuttur. Yapılan çalışmalar neticesinde müşterilerimizin gözünde daima hijyenik ve kurumsal bir yapı ile kalmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinin başında firma ismi ve markası gelmektedir ki ZÜMRÜT HALI YIKAMA ismi ile 15 yılı aşkındır temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz.

Sadece halı yıkama değil bir çok hizmetlerimizde bulunmakta bunlara da hizmetlerimiz menüsü adı altında bakabilirsiniz.

Yaptığımız hizmetler değil de şuan bizi ilgilendiren departman halı yıkama olduğuna göre en iyi şekilde size en güzel hizmeti ekibimiz ile vermeye çalışmaktan mutluluk duymaktayız.

Halılarınız hangi işlemlerden geçer neler yapılır nasıl bir temizlik kuralları yapıyoruz gelin hep birlikte inceleyelim.

Zümrüt halı yıkama olarak sizlere kalitenin en iyisini vermeye çalışmaktayız bu sebepten dolayı da ücretsiz servis imkanı yaptık ve tüm Anadolu yakasının tüm ilçelerinde bayilerimizin içinde bulunduğu araçlar ile 7/24 halı toplama ve dağıtımı gibi işlemleri ücretsiz olarak yapmaktayız. Bizi tercih ederseniz ücretsiz servis imkanlardan yararlanma hakkınız olacaktır.

Halı yıkama fabrikamız içinde bulunan tüm halıların perdelerin yorganların battaniyelerin daha birbirinden özel yıkama işlemi gerçekleştirilecek malzemelerin tamamı bitkisel şampuanlar ile yıkanmaktadır.

halı yıkama hakkında

Kalite ve kontrol ne yapar ? bunları bilmiyorsunuz tabi ki bizim bir kalite ve kontrolden sorumlu ekibimiz var bu personellerimiz sürekli yıkanan kuruyan işlemlerden geçen halılarınıza son rütuşları yapıyorlar bakıyorlar artık. Eğer halı kalite ve kontrol ekipleri tarafından yetersiz bulunursa tekrar tekrar yıkanır. Koku ve parfüm işlemleri de aynı şekilde bu bölümde yapılmaktadır. Servis bölümünden önceki işlemdir bu aslında. Sonunda ise paketleme işlemi yaparlar halınızı güzelce paketleyip sıraya koyarlar ve servisler halınızı size teslim almak üzere fabrikanın yolunu tutarlar.

Kurutma odaları halı yıkama firmalarına şart oldu artık. Kimisi sokakta kimisi kapalı alanda kimisi dükkanda kimisi ipte kurutuyorlar. Bizimki has ve has fabrika içinde bulunan tamamen doğal şartlar altında yapılmış kurutma odasıdır. Bu şekilde halılarınız daha hızlı ve daha aktif bir şekilde kuruyor. Buda size ve bize zaman kazandırıyor.

Halı sıkma işlemi için sizlere özel makinemizi tanıtıyoruz. Bu makine genellikle büyük halı yıkama fabrikalarında bulunan makinelerdir. İşlevi gayet basit ama etkileyici bir sistemdir. Halımız yıkamadan sonra bildiğiniz gibi günlerce bazen haftalar sürebiliyor tam anlamı ile kuruması bunlar zaman kaybı daha öncede kurutma odasından söz ettik ama kurutma odasına da sıkılmış bir şekilde gelmesi gerek yoksa yaptığımız hiçbir işlemin bir önemi kalmaz ki. Sıkma işlemi halımızın daha iyi bir şekilde kurumasına olanak sağlar. Halı yıkama işleminden sonra yapılan işlemdir.

HEMEN ARAYIN