Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️0850 840 01 02

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

TAKİP ET %10 İNDİRİM KAZAN

Ödeme ve Teslimat

1.Sevkiyat Güvencesi:

Tüm siparişleriniz güvenli paketlerdedir. Taşıma yapan firma elemanlarımızdır.

2.Sevkiyat:

Halılarınızın tarafınıza gönderilmesi için halılarınız ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

3.Gizlilik:

Halılarınızı teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer halılarınız geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin kapınıza not olarak bırakılacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme:

Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere bilgisi gösterilecek.

Kargo Ücreti:

zumruthaliyikama.com.tr’den vereceğiniz alışverişlerinizde sevkiyat ücreti alınmayacaktır. Sevkiyat birimimiz zumruthaliyikama.com.tr’den satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir.

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Siparişlerinizin teslimi sırasında ürünlerinizi kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürünlerinizde hasar varsa, teslim esnasında sevkiyat personeline tutanak tutturunuz.

Ödeme Sistemi:

Web sitemizde

Kredi Kartı ile ödeme

Kapıda Ödeme

Havale ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

*Kredi kartı ile ödeme seçeneği web sitemiz sistemi üzerinden güvenli ödeme sistemleri garantisinde gerçekleşmektedir.

*Kapıda ödeme seçeneğinde nakit ödeme ve kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Ancak Sitemizden alışveriş sırasında Kapıda Ödeme seçeneğinde Nakit Ödeme seçeneği işaretlenmiş ise ekibimiz teslimat için geldiğinde ödemeyi Kredi Kartına çevirme ya da Kredi Kartı ile ödeme seçeneği işaretlenmiş iken kapıda Nakit Ödemeye çevirme imkanı yoktur. Kapıda Ödeme seçeneğinde hangi ödeme aracı (Nakit veya Kredi Kartı) seçilmiş ise o ödeme aracı ile ödeme yapılabilecektir.

Ödeme seçeneği, havale olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın zumruthaliyikama.com.tr den ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.

HEMEN ARAYIN