Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️0850 840 01 02

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

TAKİP ET %10 İNDİRİM KAZAN

Koltuk yıkama hizmetini ev ve ofislerinize kadar getiriyoruz.

Üstelik ücretsiz servisimiz ile. Zümrüt Temizlik kalitesi ile koltuk, oturma grubu, L kanepe gibi taşınmaz eşyalarınız yerinde yıkama hizmeti ile temizliyoruz.

koltuk yıkama

Koltuk Yıkama ile koltuklarınız ilk günkü gibi.

Çocuğunuz, evcil hayvanınız, arkadaşlarınız ve aileniz hiç şüphesiz döşeme ve mobilyalarınızın dayanıklılığını sürekli test eder. Toz, polen, mikrop, yiyecek kırıntıları ve lekeler koltuklar için kaçınılmaz birer kabustur. Ev ve işyerlerinize giren tozun % 80’i koltuklarınızda yer tutar ve koltuk temizliği noktasında önlem alınmasını kaçınılmaz hale getirir.

Yılda en az iki kere yapılan ince temizliklerin en başında koltuk temizliği gelmektedir. Koltuk Temizliği işi oldukça zordur ve emek istemektedir.

Koltukların üzeri kirlendikçe içerisinde tozlar ve kirler zamanla dibe batmaya başlayacaktır ve görülmesi zor bir hale gelecektir.

Durum böyle olunca da koltuklarınızı temizlemeniz zorlaşacaktır.Hem zaman hem de emek kaybı yaşamadan firmamıza vererek güzelce temizlenmesini sağlayabilirsiniz.Belirli bir zaman kullanıldıktan sonra kirlenen koltuklarınız, zamanla sağlığınızı tehdit edebilecek konuma gelmektedir.

Hijyenik ve temiz bir şekilde koltuklarınız kullanmak istiyorsanız kesinlikle Firmamız ile görüşmeniz gerekmektedir. Sizlere özel verdiğimiz koltuk yıkama fiyatlarımızdan da yararlanırsınız.Firma olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemekteyiz.

Koltuklarınızı en doğru şekilde ve koltuğunuza en uygun şampuanlar ile birlikte yıkamaktayız.Koltuklarınızı yıkatmak için karar verdiyseniz bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bu süreç içerisinde de koltuklarınıza zarar vermeden yıkıyoruz.Koltuk nasıl yıkanır gibi sorularınızı kolayca gideriyoruz.

Koltuk temizleme işlemlerinde anti bakteriyel olan şampuanları kullanıyoruz. Bu şampuanlar ile birlikte koltuğunuzun daha hijyenik ve sağlıklı bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Burada da koltuk nasıl yıkanır işlemine cevap vermiş olduk.

Kadife Koltuk Yıkama

Kadife Koltuk YıkamaKadife koltuklarınız kumaş koltuklara nazaran daha kolay bir temizleme yöntemi ile işleme alınmaktadır. Bu işlemde dikkat edilmez ise kadife koltuklarınız zaman içerisinde kurumasına ve çatlamalara neden olabilir.

Devam

Deri Koltuk Yıkama

Deri Koltuk YıkamaDeri koltuklar, sergilediği görüntü ve duruşla her zaman tercih edilirler. Şık olmasına rağmen çay, kahve izleri, biriken tozlar, serdiğiniz örtülerin boyası ya da kıyafetlerle birlikte oluşan izler deri koltuğunuzu çok kolay kirletebilir.

Devam

Nubuk Koltuk Yıkama

Nubuk Koltuk YıkamaNubuk Koltukların temizliği nubuklar için tasarlanmış temizleme makinalarıyla yapılmaktadır, nubuk koltuklar yapılar itibariyle hassas yüzeyden oluşmaktadır. Nubuk koltukların temizleme işleminde kullandığımız …

Devam

HEMEN ARAYIN