Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️0850 840 01 02

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

TAKİP ET %10 İNDİRİM KAZAN

Yerinde Halı Yıkama hizmetimiz ile ilgili keşif için bizi hemen arayabilirsiniz.

Yerinde halı yıkama temizliği için kullandığımız makine ve deterjanlar hiçbir şekilde halılarınıza ve zemine zarar vermemektedir..

Yerinde halı yıkama hizmeti veren firmamız tarafından bu iş için tamamen özel olarak üretilen profesyonel makinalar ve konusunda tecrübeli ve uzan ekipler tarafından hizmet verilmektedir.

Temizlik konusu oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Fakat hepsinde ortak olan ve belki de en hassas konum halı temizliğidir. Bu iş için artık günümüzde halı yıkama firmaları tercih edilmektedir.

Halı yıkama firmalarına en çok ihtiyaç duyulan yerler duvardan duvara halılar, iş yerleri, ofisler, kamu binaları gibi taşınamayan halılara sahip olan yerlerdir. Bunun için yerinde temizlik hizmeti vermek en doğru yöntemdir.

Bizimle iletişime geçmeniz halinde bizden halı yıkama için talep ettiğiniz mekân hakkında sizden detaylı bilgi alınır. Kaçıncı katta olduğu, temizlik esnasında yerin boş olup olmadığı gibi konular bizim için önemlidir.

Yerinde halı yıkama hizmeti için kullandığımız profesyonel makinalar büyük ve bu iş için özel olduğundan ağır makinalardır. Bu bakımdan bazı yerlere çıkarmak zor olabilir. Fakat firma olarak bunlarında tüm çözümleri bizde olduğu için sizlere hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmıyoruz.

Özellikle talep edilen saatte temizliğe başlamak ve belirttiğimiz saatte bitirmek için daha erken gelip makinalarımızı ve tüm ekipmanlarımız kuruyoruz.

Yerinde halı yıkama temizliği için kullandığımız makine ve deterjanlar hiçbir şekilde halılarınıza ve zemine zarar vermemektedir.

Özellikle kalabalık ve toplu kullanım alanlarında tercih edilen bu temizlik hizmeti için firmamız kimseye rahatsızlık vermeden temizlik yapacak konumdadır.

Yerinde Halı Yıkama

HEMEN ARAYIN