Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz zümrüt koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Zümrüt yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış içinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Zümrüt Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iç yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Yatak Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Yatak Yıkama Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Yatak Yıkama Hizmeti Vermektedir.

 

 

yatak-yikamaEvlerinizde en çok kullandığınız eşyalarınızdan biri olan yataklarınızda rahat bir şekilde uyumak istersiniz. Rahat bir şekilde uyuyabilmeniz için yatağınızın temiz olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Genel olarak yüzeyi silinerek temizlenmeye çalışılan yataklar aslında bu yöntemlerle de sadece yüzeysel bir şekilde temizlenmektedir. Son zamanlara kadar yıkanmasının oldukça güç olduğu yatak yıkama işlemlerini sizlere sunmaktayız. Çok kullanılması ile birlikte çabucak kirlenebilen yataklarınızı evlerinizde temizlemeniz oldukça zordur. Bu zorlukları ortadan kaldırarak sizlere en güvenilir ve en kaliteli yatak yıkama hizmetini sunmaktayız.

Her ne kadar yatağınızın yüzeyini silerek temizlemeye çalışsanız da kirler daha çok içeriye gömülecektir ve zamanla daha sağlıksız bir yatakla karşı karşıya kalacaksınız. Yataklarınızı silerek temizlemek yerine yıkayarak temizlemek daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Yatak temizleme hizmetimiz ile birlikte yatağınızın içerisine gizlenmiş olan kirleri özel makineler ile birlikte temizliyoruz ve kısa sürede temiz bir yatağa kavuşmanızı sağlıyoruz. Firmamız yataklarınızı en uygun şekilde yıkayarak kurumasını sağlamaktadır. İçerisi iyi kurumayan yataklarda zamanla bir koku ve çürüme meydana gelecektir. Bu sebeple yatak temizleme işlemlerini kendiniz değil yatak yıkama firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz. En uygun yatak yıkama fiyatları ile hizmet veren firmamızın profesyonel kadrosu ile birlikte mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yatak Yıkama Nasıl Yapılır ve Yatak Temizleme

Yatağınızın temizlenme işlemlerinin çok iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Eğer temizle işlemleri gerektiği şekilde yapılırsa yatağınızın ömrü daha uzun olur. Yatağınızın türüne uygun antibakteriyel deterjanlar ile birlikte yaptığımız yatak temizleme işlemlerinde bizlere güvenebilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyeti için çabaladığımız bu hizmetimiz ile birlikte tertemiz ve sağlıklı yatakların sahibi olabilirsiniz. Yatak yıkama işlemlerimizin yanı sıra yorgan ve yastık yıkama hizmetlerimizde bulunmaktadır. Yorgan ve yastıklarınız da en doğru şekilde yıkanarak sizlere teslim edilmektedir. Bir yatak yıkama makinesi almak yerine kaliteli hizmet veren yatak yıkama Anadolu yakası firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamızın yatak temizleme hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilmek, kafanıza takılan soruları sorabilmek ve eşyalarınızı temizletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her zaman kaliteli ve doğru bir şekilde yapmaya çalıştığımız hizmetlerimizden sizlerde uygun fiyatlarda yararlanabilirsiniz ve eşyalarınızı sağlıklı, temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yaptığımızın işin sonucunu gördüğünüzde sizlerde bizlere hak vereceksiniz ve tercihinizi hep bizden yana kullanacaksınız.