Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️0850 840 01 02

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

TAKİP ET %10 İNDİRİM KAZAN

Ofis Temizliği hizmetlerimiz için bizi arayın.

Ofis Temizliği ve Şirket Temizliği, hizmet programımızda önemli yer tutmaktadır.

Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular.

Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Şöyle ki, temiz ve hijyenik bir ofis ortamın da çalışan bir personelin temiz bir ortamı daha düzenli kullandığı, fakat kirli ve hijyenik olmayan bir ortamı ise daha özensiz kullandığı tespit edilmiştir.

Bundan çıkarılabilecek sonuçlar ise ; Kirli olması nedeniyle özensiz kullanılan bir ortamın her sene yenileme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş kalitesinin düşük olacağı ve bununda müşteri kaybına neden olacağı, ayrıca temizlik zafiyeti nedeniyle personelde oluşan bıkkınlık ve isteksizliğin devamlı olarak personel yenilenmesine neden olacağı ve bunların sürekli yenilenen eğitim harcamalarının da şirkete ek bir maliyet oluşturacağı sayılabilmektedir.

Ofis temizliği; Ofis temizleme hizmetleri,özellikle plazalarda yoğunlaşan iş hayatı nedeniyle her geçen gün hızla büyüyen bir iş kolu haline gelmekte.Özellikle İstanbul başta olmak üzere,ofis ve iş yeri temizliğinde bir çok firma yoğun bir rekabet ortamında çalışmakta.

Ofis temizliği için verilen hizmetler birbirine yakın standartlarda olmasına rağmen,kurumsal firmalar için hizmetin kalitesini hijyen belirliyor.

Ofis Temizliği işinde yer alan firmaların,bir ortamı temiz göstermekten ziyade,o ortamı hijyenik yapması,farklılaşmalarına olanak sağlayabilir.

ofis temizliği

HEMEN ARAYIN