Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz zümrüt koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Zümrüt yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış içinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Zümrüt Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iç yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Koltuk Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Koltuk Yıkama hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

koltuk-yikama-istanbulTemizlik yapma işlemleri sizlere basit gelebilir ama koltuk yıkama işlemlerinde eğer dikkatli olmazsanız koltuklarınızı yitirebilirsiniz. Koltuk yıkamak, diğer işlere göre daha çok profesyonellik gerektirmektedir. Evde yapacak olduğunuz bu işte canınızı sıkacak durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Koltuğunuzun kumaşına zarar verebilir, rengini soldurabilirsiniz. Koltuklarınızı yıkamaya başlamadan önce neyi nasıl yapacağınıza, kullanacağınız deterjana doğru bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir. Bu kadar ayrıntı ile uğraştıktan sonra bir de istediğiniz verimi alamadığınız zaman hem zaman hem de enerji kaybı yaşayacaksınız. Bunları yaşamak yerine koltuklarınızı koltuk yıkama işlemleri yapan firmamıza emanet edebilirsiniz. Evde uygulayacağınız yöntemlerden daha iyi bir şekilde yıkama işlemi sağlayacak firmamıza güvenebilirsiniz ve koltuklarınızın en temiz ve en güzel görünümlerine kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Koltuk yıkama firmamız, her işinde olduğu gibi bu işi de en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Koltuklarınızı profesyonel olan ekibimize emanet ediyoruz. Koltuğunuzun kir durumuna bakılarak en uygun deterjanlar belirleniyor ve teknolojik yıkama aletleri ile birlikte koltuklarınız derinlemesine temizleniyor. Temizleme işlemleri bittikten sonra çok iyi bir şekilde kuruyabilmesi için kuruma odalarında muhafaza ediliyor. Böylelikle koltuklarınız aşınmadan, rengi solmadan, herhangi bir zarar uğramadan sizlere ulaşıyor.

Ev içerisinde çok kullanılan eşyalardan birisi olan koltuklarınız açık renkliyse kirlenmesi daha çabuk olacaktır. Açık renk olan koltuklarda su lekesi bile çok belirgin olarak kalabilmektedir. Bunun gibi ufak kirler zamanla büyüyecek ve koltuklarınız pislenecektir. Koltuklarınızı en iyi şekilde temizletmek istiyorsanız koltuk yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Koltuk yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz halı yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkamadır. Bizim aracılığımız ile birlikte tertemiz koltuklara kavuşabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile koltuklarınızı kullanabilirsiniz. Sizlere her zaman uygun koltuk yıkama fiyatları sunmaktayız. Müşteri odaklı olan hizmetimize kuşku duymadan güvenebilirsiniz ve koltuklarınızı profesyonel ve tecrübeli olan kadromuza emanet edebilirsiniz. Her hizmetimizde olduğu gibi koltuklarınızı yıkamak üzere evinizden alıyoruz ve yıkama işlemleri bitince tekrar evinize kadar getirip sizlere teslim ediyoruz. Koltuklarınızı teslim aldığınızda işimize ne kadar özen gösterdiğimizi ve koltuklarınızın ne kadar temiz olduğunu göreceksiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.