Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Koltuk Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Koltuk Yıkama hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

koltuk-yikama-istanbulTemizlik yapma işlemleri sizlere basit gelebilir ama koltuk yıkama işlemlerinde eğer dikkatli olmazsanız koltuklarınızı yitirebilirsiniz. Koltuk yıkamak, diğer işlere göre daha çok profesyonellik gerektirmektedir. Evde yapacak olduğunuz bu işte canınızı sıkacak durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Koltuğunuzun kumaşına zarar verebilir, rengini soldurabilirsiniz. Koltuklarınızı yıkamaya başlamadan önce neyi nasıl yapacağınıza, kullanacağınız deterjana doğru bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir. Bu kadar ayrıntı ile uğraştıktan sonra bir de istediğiniz verimi alamadığınız zaman hem zaman hem de enerji kaybı yaşayacaksınız. Bunları yaşamak yerine koltuklarınızı koltuk yıkama işlemleri yapan firmamıza emanet edebilirsiniz. Evde uygulayacağınız yöntemlerden daha iyi bir şekilde yıkama işlemi sağlayacak firmamıza güvenebilirsiniz ve koltuklarınızın en temiz ve en güzel görünümlerine kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Koltuk yıkama firmamız, her işinde olduğu gibi bu işi de en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Koltuklarınızı profesyonel olan ekibimize emanet ediyoruz. Koltuğunuzun kir durumuna bakılarak en uygun deterjanlar belirleniyor ve teknolojik yıkama aletleri ile birlikte koltuklarınız derinlemesine temizleniyor. Temizleme işlemleri bittikten sonra çok iyi bir şekilde kuruyabilmesi için kuruma odalarında muhafaza ediliyor. Böylelikle koltuklarınız aşınmadan, rengi solmadan, herhangi bir zarar uğramadan sizlere ulaşıyor.

Ev içerisinde çok kullanılan eşyalardan birisi olan koltuklarınız açık renkliyse kirlenmesi daha çabuk olacaktır. Açık renk olan koltuklarda su lekesi bile çok belirgin olarak kalabilmektedir. Bunun gibi ufak kirler zamanla büyüyecek ve koltuklarınız pislenecektir. Koltuklarınızı en iyi şekilde temizletmek istiyorsanız koltuk yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Koltuk yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz halı yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkamadır. Bizim aracılığımız ile birlikte tertemiz koltuklara kavuşabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile koltuklarınızı kullanabilirsiniz. Sizlere her zaman uygun koltuk yıkama fiyatları sunmaktayız. Müşteri odaklı olan hizmetimize kuşku duymadan güvenebilirsiniz ve koltuklarınızı profesyonel ve tecrübeli olan kadromuza emanet edebilirsiniz. Her hizmetimizde olduğu gibi koltuklarınızı yıkamak üzere evinizden alıyoruz ve yıkama işlemleri bitince tekrar evinize kadar getirip sizlere teslim ediyoruz. Koltuklarınızı teslim aldığınızda işimize ne kadar özen gösterdiğimizi ve koltuklarınızın ne kadar temiz olduğunu göreceksiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.