Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasına hizmetimiz vardır hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Koltuk Yıkama ile koltuklarınız ilk günkü gibi.

koltuk yıkamaKoltuk yıkama işlemini özellikle evde yapılan deneyimlerinde olumsuz durumlarla karşılaşabilir ve istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Evde yapılan koltuk yıkama yöntemlerinde koltuklarınızın rengi solabilir, koltuk döşemeleri yıpranabilir veya yanlış temizleme ilacı kullanımından doğan olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu yüzden evde yapılan bu yöntemlerde hem boşuna enerji harcamış olacak hem de istediğiniz verimi alamayacaksınız. Bunun yerine bu işi yapan firmalar ile anlaşarak koltuklarınızı yıkattırabilir ve bu sayede koltuklarınızın yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem yorulmayacak hem de koltuklarınız istediğiniz gibi tertemiz yapılacaktır.

Her ne kadar halılarınızın veya evde bulunan diğer eşyalarınızın temizliğine ve hijyenliğine özen gösteriyorsanız bu özeni koltuklarınıza da göstermelisiniz. Koltukların temizliği de diğer eşyalar gibi çok önemlidir. Bilindiği gibi koltuklarınızda zamanla kirlenir ve bu kirlenme sonucunda bakteri üretir. Bu yüzden koltuklarınızın düzenli olarak yıkanması gerekmektedir. Koltuklarınız düzenli yıkandığı takdirde eskisinden daha temiz ve parlak görünecektir. Bunun yanı sıra koltuklarınızda bulunan bazı lekeler ancak bu işi yapan firmalarda düzenli yıkandığı takdirde koltuğun yapısı bozulmadan temizlenebilmektedir.

Koltuk yıkama firmamızda koltuklarınızı güvenle temizleyebilmemiz için bize emanet edebilirsiniz. Firmamızda bu işi üstlenen personeller son derece profesyonel ve işinin uzmanıdır. Her zaman beklentilerinizin üzerinden bir sonuç çıkarmaya dair size teminat veriyoruz. Koltuklarınızı yıkamada kullandığımız teknolojik aletler ve koltuklar için kullandığımız ilaçlar sayesinde koltuklarınız aşınmadan ve yıpranmadan profesyonel bir şekilde temizliği sağlanmaktadır. Diğer firmalara göre firmamız koltuk yıkama hususunda son derece titiz ve dikkatli davranmaktadır.

Koltuk yıkama işlemi sonucunda temizliği yapılan koltuklarınızı evinize kadar teslim ediyoruz. Sizde koltuklarınızın yıkanması işleminden sonra bize hak verecek ve ne kadar iddialı olduğumuzu anlayacaksınız.

Firmamıza endişe etmeden koltuklarınızı emanet edebilir ve firmamıza son derece güvenebilirsiniz. Sizde koltuklarınızın yıpranmadan ve aşınmadan pırıl pırıl olmasını istiyorsanız firmamızla çalışabilir ve koltuklarınız için en iyi temizliği yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Kadife Koltuk Yıkama

kadife koltuk yıkama

Kadife koltuklarınız kumaş koltuklara nazaran daha kolay bir temizleme yöntemi ile işleme alınmaktadır. Bu işlemde dikkat edilmez ise kadife koltuklarınız zaman içerisinde kurumasına ve çatlamalara neden olabilir. Bu koltuğunuzu eskiteceği için profesyonel firmaların yapması…

 Devam

Deri Koltuk Yıkama

deri koltuk yıkama

Deri koltuklar, sergilediği görüntü ve duruşla her zaman tercih edilirler. Şık olmasına rağmen çay, kahve izleri, biriken tozlar, serdiğiniz örtülerin boyası ya da kıyafetlerle birlikte oluşan izler deri koltuğunuzu çok kolay kirletebilir. Bununla beraber deri koltukların temizliği…

 Devam

Nubuk Koltuk Yıkama

nubuk koltuk yıkama

Nubuk Koltukların temizliği nubuklar için tasarlanmış temizleme makinalarıyla yapılmaktadır, nubuk koltuklar yapılar itibariyle hassas yüzeyden oluşmaktadır. Nubuk koltukların temizleme işleminde kullandığımız nubuk koltuk temizleme…

 Devam