Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Halı Yıkama Pendik Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız 

Halı yıkama Pendik servisimiz ücretsizdir.

halı yıkama pendikServis aracımızla halılarınızı Pendik ‘ te evinizden alıyor, yıkama, temizleme işlemini yapıyor ve evinize ücretsiz servisimiz ile teslim ediyoruz.

Eger isterseniz uzman ekibimizle halı ve koltuklarınızı yerinde temizliyoruz.

Halı Yıkama Pendik işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Sizlerde tahmin edersiniz ki evleriniz de yıkadığınız halılar uygun alet ve cihazlarla yıkanmadığından gerekli hijyeni sağlayamaz. Halı yıkama Pendik fabrikası olarak son teknoloji halı yıkama cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Halılarınız üzerinde inatçı çıkmayan lekeler oluşmuş olabilir bu tür durumlarda lütfen halı yıkama Pendik firmamıza güvenin ve lekelerden iz kalmadığına şahit olabilirsiniz. Uzun süre kullanmadığınız halılar nem yada rutubetten dolayı koku yapabilir, kullandığımız halı yıkama şampuanları ve halı yıkama parfümlerimiz ile halılarınız mis gibi kokar, yenilenmişcesine ilk günkü görünümüne kavuşur . 

Evinizde evcil hayvan besliyor olabilirsiniz, zamanla halılarınızın gözle gözükmeyen diplerine beslediğiniz hayvanlarınıza ait tüylerin yerleşmesi kaçınılmazdır, lila halı yıkama kullandığı profosyonel Halı tozu alma cihazı ile , yıkama öncesi halılarınızın derinlemesine tozunu almaktadır. Ayrıca firmamız, Kadıköy’ün bölgelerinde profesyonel temizlik şirketleri anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Pendik Halı Yıkama Nasıl Yıkıyoruz?

Halı yıkama Pendik işlemi şu sırayla devam etmektedir. Öncelikle Halılarınız halı tozu alma cihazında tozu alınır ardından halı yıkama makinaları ile yıkanır sonrasında halı sıkma cihazında derinlemesine suyu sıkılır bu işlem halılara zarar vermemek adına üretilen cihazlar ile yapılmaktadır, bütün bu işlemlerden sonra halı kurutma odamızda halınız sıcak hava kompresörü ile tam anlamıyla kurutulur. 

Son işlem olarak halı paketleme cihazımızda halınızın kalite kontrolü yapılır, halınız parfümlenerek paketlenir ve tüm bu işlemler siz halınızı verdikten en geç 2 gün sonra tamamlanır ve ücretsiz servisimiz ile evinize yada işyerlerinize teslimi yapılır. Fabrikamızı ziyaret ederek halılarınızın nasıl yıkandığını görebilirsiniz.

Halı yıkama Pendik firmamız da hijyenik kurallara uyulmakta olup kullandığımız halı yıkama şampuanları organiktir ve zararlı kimyasal maddeler kullanılmamaktadır. Bizlere halı yıkama Pendik diyebilirsiniz çünkü biz Pendik de ki en hijyenik ve profesyonel halı yıkama şirketiyiz.