Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Halı nasıl yıkanır?

halı nasıl yıkanırHalı nasıl yıkanır işte temizliğin en çok merak edilen sorularından biri. temizliği sizler içinde önemli mi? Kaliteli bir halı yıkama firması mı arıyorsunuz? Halı yıkama konusunda yılların deneyimini önünüze seren bir adresle çalışmak isterseniz firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Halı yıkama konusunda büyük bir titizlik göstererek müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan firmamız bol su bol bitkisel halı yıkama ürünleri ve bol temizlik ile halılarınızı size sunacaktır. Halı yıkama işlemleri konusunda dikkatli bir yol izleyen firmamızın verdiği hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:


Halılarınız Tozlarından Arındırılır!
Halı yıkama işlemleri öncesinde halı içerisinde biriken toz, kir, saç kılı ya da çeşitli birikimler toz alma işlemi ile halınızdan ayrıştırılmaktadır. Bu sayede halılarınıza su ile işlem yapılmadan önce ön bir temizliğe tabi tutulmuş olur. Halılarınızda bulunan tozların bu işlemden geçmemesi su ile yıkama işlemi yapıldığında içerisindeki kirlerin çamura dönüşerek halınızın tabanına yapışmasına ve renginin bozulmasına neden olacaktır.
Halı Yıkama İşlemi Dikkat İster!
Halılarınızın içerisinde bulunan tozlar alındıktan sonra halının her alanını temizleyecek endüstriyel halı yıkama makinaları devreye girer. Bu aşamada tamamen doğal olan bitkisel halı yıkama şampuanları kullanılarak halının en alt kısmından en üst kısmına kadar derinlemesine temizlik yapılır. Halının şampuanlanması sırasında dikkat edilecek konulardan biri de su kullanımıdır. Suyun az kullanılması halılarda temizlik sıvısının kalmasına neden olacağı için firmamız bol su ile temizlik yapmaktadır.
Halılarınızın Ömrünü Uzatan Uygulama!
Halılar elde yıkanırken dahi belirli bir sıkma işlemine tabi tutulurlar. Ancak insan gücünün ötesinde son teknoloji ile üretilmiş makinalar tarafından yapılan sıkma işlemi halılarınızın kısa sürede kurumasını sağladığı gibi suyun kalmasına bağlı olarak halı üzerinde oluşacak sertleşmeleri de önleyecektir. Firmamız ise halılarınızı yıpratmayacak bir sıkma işlemi yaparak kuruma işlemini kısmen yerine getirmiş olur.
Halılarınız Artık Hazır!
Yıkama sonrası fazla suyun alınmasından sonra halılarınız kurulama işlemi için özel bir odaya alınır ve özel makinalar eşliğinde kurutulur. Bu işlem sonrasında halılarınıza paketleme işlemi uygulanır ve kapınıza kadar getirilir. Sizde halı yıkama konusunda en iyisini istiyorsanız bizleri arayarak halılarınızı emin ellere teslim edebilirsiniz.