Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Halı Kurutma Sistemlerinde Son Teknoloji!

halı kurutmaHalı Kurutma ve yıkama yıkama konusunda teknolojide yaşanan gelişmelere her gün bir yenisi daha ekleniyor. Halıların yıkanmadan önceki hallerinden yıkandıktan sonraki hallerine kadar her alanda hizmet veren çeşitli teknolojik makinalar daha kaliteli bir temizlik adına geliştirilmeye devam ediyor. İlk aşama halıların yıkanmadan önce vakumlanarak tozların ve kirlerin çekilmesinde kullanılan makinalar olarak karşımıza çıkıyor. Halıların tabanında ve üst kısmında biriken tozların ve kirlerin çıkmasında kullanılan makinalar normal halı süpürme makinalarında kullanılan vakumlu sistemlerden farklı olarak daha emici bir yapıya sahip olarak kullanılıyor.

Firmamız ise son teknoloji ile üretilen özel vakumlu makinalar kullanarak halılarınıza ön bir temizleme programı uyguluyor.

Halı Yıkama Makinasına Endüstriyel Çözüm!
Halıların yıkanmasında kullanılan makinalar elde yıkamadan farklı olarak halıların en alt tabakasına kadar etki eden endüstriyel sistemlerden oluşuyor. Her zaman daha temiz bir halı elde etmeyi amaçlayan firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak ve halıları derinlemesine temizlemek için teknolojik gelişmeleri takip ederek kaliteli makinalar kullanıyor. Donanımların güçlü olduğu halı yıkama işlemlerinde sonuçların daha iyi olacağını bilen firmamız gelişmiş halı yıkama makinalarına ek olarak yılların tecrübesini de sunan profesyonel bir ekiple çalışıyor. Endüstriyel makinalar halı yıkama konusunda gelişmiş sistemler olduğu gibi halıların kurutulmasında da teknolojik makinalar kullanan firmamız özel çalışmalar yaparak farkını ortaya koymaya devam ediyor.
Halılarınız Doğru Bir Şekilde Kuruyor!
Halı yıkama işlemlerinin tamamlanması ile birlikte halı yıkamak kadar önemli olan konulardan biri de halıların kurutulmasıdır. Halıların yeterince kurumaması ev içerisinde kötü kokulara neden olduğu gibi halılarda küf oluşumuna da yol açar. Temiz ve sağlıklı bir kullanım için verdiğiniz halılar her ne kadar iyi yıkansa da eğer doğru bir şekilde kurutulmazsa çeşitli sorunlara yol açacaktır. Bu anlamda bilinçli bir çalışma yürüten firmamız halılarınızı özel halı kurutma makinaları ile kurutarak sertleşmesini, ıslak kalmasını önlemektedir. Güneşte kuruyan halıların açık alanlardan gelen tozu içine çekmesini önlemek amacıyla özel kurutma makinaları kullanan firmamız ayrıca halılarınızı havalandırarak sizlere sunmaktadır. Sizde halı yıkamada kalitenin imzasına halılarınızı teslim etmek isterseniz arayabilirsiniz.