Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️0850 840 01 02

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

TAKİP ET %10 İNDİRİM KAZAN

Halı eskitme de halılar halınızın orijinal dokusuna zarar vermeden eskitme yapılır.

Günümüzde halı eskitme, tadilat ve onarım gibi işlemler herkesin tercih ettiği işlemlerdir ve bunun için kurulmuş birçok firma vardır.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken her halı için aynı işlemlerin yapılmaması ve aynı makinaların kullanılmaması önemlidir.

Firmamız sizden aldığı halıyı halı eskitme ve Dokuma işlemlerine tabi tutar. Bu işlemlerde her halı türü için farklı aparatlar kullanılır.

Bunlar teknolojinin son ürünü olan ve halılara hiçbir zarar vermeyen yapıdadır.

Halılarınız evlerinizden teslim alınır ve yine ücretsiz bir şekilde kapınıza teslim edilir.

Özellikle son zamanlarda çok ilgi gören eskitme halılar halınızın orijinal dokusuna zarar vermeden eskitme ve dokuma işlemlerine tabi tutulur.

Bu işlem için kullanılan malzemelerde kaliteye çok önem vermekteyiz. Sağlığa zararı olmayan ve halınızı yıpratmayan işlemlere dikkat ediyoruz.

Halı eskitme ve Dokuma üzerine hizmet veren firmamız kurulduğu günden beri bu konu üzerine hizmet veren ve işinde uzaman ekibe sahip sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Özellikle viskoz ve yün iplik kullanılarak el halısı yıkama tekniği ve firmamıza özel apreleme tekniği ile halılara dokuma halı görüntüsü kazandırıyoruz.

Halınız makine halısı olsa bile uyguladığımız işlemler ile tamamen el dokusu halı görüntüsüne kavuşmaktadır. Bu işlemler sonunda halınız daha değerli görünüme sahip olmanın yanı sıra kullanıldığı mekâna nostaljik ve kaliteli bir hava katmaktadır.

halı eskitme

HEMEN ARAYIN