Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Cumhuriyet Halı Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Cumhuriyet Halı Yıkama servisimiz ücretsizdir.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

cumhuriyet halı yıkama

Evlerin vazgeçilmezlerinden biri olan halılarınız, sürekli kullanıldığı için pek çok dış etkiye maruz kalır ve kolayca kirlenir. Zamanla biriken bu kirler sağlığınızı tehdit edecek duruma kadar gelebilir. Halınızın üzerinde biriken kirler, bir süre sonra halı diplerine kadar inmeye başlayacaktır ve gözle görülmeyen bir hale gelecektir. Halınızı temizlerken dipteki kirleri göremeyeceksiniz ve halınızı temizlediğinizi sanacaksınız. İşte bütün bu emek ve zaman kayıplarını ortadan kaldırdığımız Cumhuriyet halı yıkama firmamız ile sizlere bölgesel halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halılarınızı derinlemesine temizliyor ve size temizlik ile zaman kaybetmiyorsunuz.

Çabucak kirlenebilen halılarınızı yılda en az iki kere yıkatmanız gerekmektedir. Ev hanımları genelde halının üzerini silerek ya da çeşitli halı yıkama makinesi kullanarak halılarını temizlemeye çalışırlar. Yapılan bu temizlikler güzel gibi görünse de uygulanacak olan yanlış bir yöntem ya da kullanılacak olan yanlış bir deterjan halınızın rengini soldurabilir ve kullanım ömrünü kısaltabilir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için Cumhuriyet halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz ve mükemmel sonuçları kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Uygun halı yıkama fiyatları ile halılarınızı profesyonel ekibimize emanet edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde halılarınızın ücretsiz servisimiz ile birlikte evinizden alınır ve temizle süreci bitince evinize getirilir, size teslim edilir. Halı yıkama sürecine başlamadan önce halınızın türüne göre bir yıkama methodu belirlenir. Halınıza uygun olan anti bakteriyel şampuan seçilir ve tecrübeli ekibimiz tarafından teknolojik aletlerle halılarınız yıkanır. Yıkama işleminden sonra kurutma aşamasına geçilir. Yine son teknoloji içerikli olan kurutma odalarımızda halılarınız en iyi şekilde kurutulur. Bu işlemler sonrasında halılarınız en temiz görünümlerine kavuşmuş olur. Cumhuriyet halı yıkama firmamız ile birlikte halılarınızın düzgün bir şekilde yıkanmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Halınıza en ufak bir zarar vermeden gerçekleştirdiğimiz bütün işlemlerde bizlere güvenebilirsiniz. Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz koltuk yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama.  Sizlerin memnuniyetini kazanabilmek ve işimizin en iyisi olmak adına yaptığımız halı yıkama işlemlerinden sizlerde çok memnun kalacaksınız. Yıkanması gereken halınız çoksa ve yıkamaya zamanınız yoksa Cumhuriyet halı yıkama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.