Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Ayazağa Halı Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Ayazağa halı yıkama servisimiz ücretsizdir.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

ayazaga-hali-yikamaEvlerinizin vazgeçilmez bir parçası olan halılarınız çok kullanıldığı için bir zaman sonra oldukça kirlenmektedir. Zaman geçtikçe halınızda biriken kirler, sağlığınız açısından da sıkıntılı olabilmektedir. Halılarınızı hijyenik bir şekilde kullanmak istiyorsanız ve temiz bir halde olmasını diliyorsanız Ayazağa halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Halı yıkama konusunda işinin profesyonelleri ile çalışmaktayız ve halılarınızı en kaliteli şekilde yıkamaktayız. Halılarınızı evinizden alıp tekrar evinize teslim ediyoruz. Sizler de bu süreçte emek ve zaman kaybetmeden halılarınızı yıkatmış oluyorsunuz. Ayazağa halı yıkama firmamız ile birlikte sağlığınızı etkileyecek kirlerden ve tozlardan kurtulabilirsiniz, tertemiz halılara sahip olabilirsiniz.

Halılarınızı ücretsiz servisimiz aracılığı ile evinizden alıyoruz. Firmamızda halınızın türüne göre yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Halınızın üzerinde zorlu lekeler bulunuyorsa öncelikle bu lekeleri çıkarmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Sonrasında halınıza uygun olan anti bakteriyel ilaçlar ile birlikte halılarınızı yıkıyoruz. Son teknolojik donanıma sahip kurutma odalarımızda halılarınıza zarar vermeden kurutma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Halılarınızı güzel bir şekilde paketledikten sonra sizlere teslim ederek halı yıkama hizmetimizi sonlandırıyoruz. Bütün bu işlemleri oldukça uygun halı yıkama fiyatı ile yapıyoruz ve farkımızı görmenizi sağlıyoruz.

Halı yıkamak için yeterince vaktiniz yoksa ve çeşitli halı yıkama makineleri için para ödemek istemiyorsanız firmamız ile halılarınızı yıkatarak bütün olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışımız ile birlikte sizlere her zaman en iyi hizmeti ve güveni vermeyi amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda kendimizi ilerletmek ve her halı yıkama ihtiyacınızda Ayazağa halı yıkama firmamızı tercih etmenizi hedeflemekteyiz.

Her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, halılarınızın en dibinde biriken kirleri, tozları, kırıntıları tamamen ortadan kaldırıyoruz. Sizlerde halınızda bu görünmeyen kirlerden kurtulmak istiyorsanız ve halılarınızın tertemiz olmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Halılarınızı sizlere teslim ettikten sonra ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız ve sonuçlardan memnun kalacaksınız. Ayazağa halı yıkama firmamızın edinmiş olduğu ilkelere güvenerek halılarınızı bizlere emanet edebilirsiniz ve istediğiniz temizlik sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Halı yıkama hizmetlerimizin dışında bulunan hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Koltuk yıkama ya da perde yıkama gibi hizmetlere ihtiyacınız varsa yine bizi tercih edebilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.