Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Yenimahalle Halı Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Yenimahalle halı yıkama servisimiz ücretsizdir.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

yenimahalle-hali-yikamaEvlerin en çok kullanılan eşyalarından olan halılar zaman içerisinde oldukça kirlenmekte ve sağlık açısından bir tehdit oluşturabilmektedir. Halılarınızın hijyenik bir yapıya sahip olabilmesi için Yenimahalle halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız içerisinde bulunan işlerini bilen ve halı yıkama işinde iyi olan çalışanlarımız ile halılarınızı en temiz haline kavuşturuyoruz ve sizlere sunuyoruz.Halı yıkama işlemlerinde sizlere en iyi hizmeti veriyoruz ve kirleri, tozları, lekeleri halınızdan uzaklaştırıyoruz. Yenimahalle halı yıkama firmamızı tercih ederek halılarınızın sağlığınızı olumsuz yönde etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz ve güzel kokulu halılara sahip olabilirsiniz.

Halı yıkama makinesi için harcayacağınız paralar ile halılarınızı siz zahmet çekmeden firmamız aracılığı ile yıkatabilirsiniz. Uzun yıllardır yapmış olduğumuz halı yıkama işinde sizlerin bize olan güvenleri ile daha emin adımlarla ve kendimize daha çok güvenerek bu yolda ilerlemekteyiz. Tamamen müşteri odaklı olarak sizlere sunduğumuz halı yıkama hizmetimizden faydalanmak için halılarınızı Yenimahalle halı yıkama firmamıza emanet edebilirsiniz.

Halılarınız yıkanırken kesinlikle halınıza uygun olacak kaliteli deterjanlar kullanılır ve kirlerden, lekelerden iyice arındırılır. Yıkama işlemleri bittiğinde ise halılarınızı uygun teknolojiye sahip ve halılarınıza zarar vermeyecek kurutma yöntemleri ile kurutulmaktadır. Firmamızda yapılan bütün işlemler halılarınıza özgü olarak yapılır ve özenli bir şekilde bu aşamalardan geçirilir. Bu hizmetlerimizi sizlere çok uygun halı yıkama fiyatları ile sunmaktayız. Hizmetlerimiz içerisinde birçok halı yıkama çeşidimiz bulunmaktadır. Kuru halı yıkama, susuz halı yıkama, yerinde halı yıkama, step halı yıkama, deri halı yıkama, ipek halı yıkama gibi halı yıkama çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu çeşitlerden halınıza uygun olanı seçebilirsiniz ve halı yıkama işlemlerini başlatabilirsiniz.

Yenimahalle halı yıkama, halılarınızın en dibindeki kire kadar ulaşır ve halınızı en iyi şekilde kirlerden, pisliklerden arındırır. Sizlerde halılarınızın içerisinde biriken toz ve kirden arınmak istiyorsanız, halınızın çok kaliteli bir temizlikten geçerek içeresinde bakteri oluşumlarını engellemek istiyorsanız hiç şüphe duymadan bizi tercih edebilirsiniz. Son teknolojiye sahip araçlar ve anti bakteriyel şampuanlarımız ile birlikte halılarınızı en temiz haline kavuşmasına yardımcı oluyoruz. Halı yıkama işlemlerin en kısa sürede bitirerek sizlere teslim ediyoruz. Eğer sizlerinde halı yıkama hizmetlerine ihtiyacınız varsa ya da halı yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz ve aklınıza takılan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.