Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Mimar Sinan Halı Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Mimar Sinan halı yıkama servisimiz ücretsizdir.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

Mimar-Sinan-hali-yikama

Halı yıkama konusunda yılların tecrübesini taşıyan Mimar Sinan halı yıkama firmamız ile halılarınızın en temiz haline kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Halılarınız yıkanırken halınızın cinsine ve yapısına dikkat edilir. Bunlara göre şampuanlar, yıkama yöntemleri ve kurutma şekilleri belirlenir. Bu doğrultuda halılarınız yıkanır ve sizlere teslim edilir. Zaman içerisinde oldukça kirlenen ve içerisinde birçok pislik biriken halılarınız, sağlığınızı tehdit edecek duruma gelebilmektedir. Hem hijyen hem de görünüş açısından temiz olması gereken halılarınızı yılda iki kere yıkamaya göndermeniz sizin için çok faydalı olacaktır.

Mimar Sinan halı yıkama olarak halılarınızı yıkamak üzere gelip evinizden alıyoruz. Aldığımız halılarınızı yapılarına göre uygun yıkama koşulları ile yıkıyoruz. Yıkama işlemleri bittikten sonra son teknolojiye sahip kurutma odalarımızda kurutuyoruz ve tekrar evinize geri getiriyoruz. Hızlı ve kaliteli bir halı yıkama hizmeti sunan firmamız ile halı yıkatmanın keyfini ve temizliğini yaşayabilirsiniz. Bünyemizde olan profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız. Tamamen müşteri odaklı olan bu hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz.

Her türlü halıyı yıkama hizmetlerine sahip olan Mimar Sinan halı yıkama merkezimizde; ipek, el dokuma, halıflex, deri, cami halısı, yat halısı, nepal halı gibi bütün çeşitleri güvenle yıkatabilirsiniz. Sizlere her zaman en kaliteli ve en temiz hizmeti garanti eden firmamız ile halılarınıza zarar vermeden yıkatabilirsiniz. Bütün halı yıkama işlemlerini sizlere uygun halı yıkama ücretleri ile sunmaktayız. Böylelikle hem zamandan, hem enerjiden hem de bütçenizden tasarruf etmiş olacaksınız.

Halılarınızın üstüne biriken kirler zamanla halınızın dibine inecek ve oraya bir kalıp halinde yerleşecektir. Siz halılarınızın temizliği yaparken o kirlerin farkında olmayacaksınız ve halınızın iyice temizlediğini düşüneceksiniz. Gözle görülemeyecek duruma gelmiş olan bu kirlerin en iyi şekilde temizlenmesini istiyorsanız Mimar Sinan halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz ve gözle görünmeyen kirlerden çabucak kurtulabilirsiniz. Her yönüyle farkını yaratmaya çalışan firmamızda, anti bakteriyel şampuanlar ve son teknoloji olan aletler kullanılmaktadır. Halılarınızı yıkarken kesinlikle onlara zarar verecek yöntemleri kullanmamaktayız. Sizlere her zaman pratik çözümler üreterek muhteşem bir temizlik sunuyoruz.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler ile birlikte halıların ömürlerinin uzamasına yardımcı oluyoruz ve hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlıyoruz. Halı yıkama firmamızın hizmetleri ve halı yıkama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve aklınıza takılan her şeyi bizlere sorabilirsiniz.