halı yıkama firması

Halı Yıkama Hizmeti ve Halı Temizliği İçin Firma Seçimi.

Günümüzde evlerde halı yıkamak gerçekten zorlaşmaya başladı hatta imkansız hale geldi. Halı yıkama makinelerinin pek çoğu istenilen sonucu vermiyor ve bir kısmı da kısa sürede arıza verdiğinden evlerde halı yıkamak için astarı yüzünden pahalıya geliyor diyebiliriz.

Peki, böyle bir durumda ne yapabiliriz? Halılarımız kirlenene kadar kullanıp sonra atalım mı? Yoksa pis olarak kullanmaya devam edip arada bir tozunu mu alalım? Çocuklarımız, ailemiz ve biz bu halıların üzerinde dolaşıyor. Eğer bir halının üzerine bastığımızda evimizin sıcaklığını hissedeceksek, bastığımız yerin temiz ve hijyen olması gerekiyor.

Halı yıkama hizmeti ince iştir aslında… Halının temizliği için kullanılan maddeler ve hijyen konusunda titiz olmanız gerekir. Eğer bulaşık deterjanı ve çamaşır suyu gibi maddeler ile halınız yıkanmış ise, şuna emin olabilirsiniz ki o halı çok daha kısa sürede kirlenecek ve keçelenmeye başlayacaktır. Halı yıkamada kullanılacak temizlik maddesi durulama sırasında kolaylıkla halıdan çıkmalı ve sonrasında halınızın havları arasında kalıntı bırakmamalıdır. Bunu ise sadece bu iş için yapılmış maddeler sağlar.

Halı Yıkama Firması Seçerken

Halı yıkama konusunda halı yıkamacınıza güvenmeden önce ona şu soruları sormanız gerekir.

  • Halımı ne zaman teslim alacağım.
  • Halımı hangi maddeler ile yıkayacaksınız.
  • Halımın temizliğinde çamaşır suyu kullanılacak mı.
  • Halı yıkama hizmetinin sonunda halımı geri getirirken halım poşetlenerek mi teslim edilecek.
  • Halı yıkama işleminin sonunda halım tamamen kurutulmuş olacak mı?

Eğer ki bu sorulara olumlu cevaplar alırsanız güvenle halınızı teslim edebilirsiniz.