Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️0850 840 01 02

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

TAKİP ET %10 İNDİRİM KAZAN

Halı boyama, boya çıkarma işlemlerinizi en güvenilir ve hijyenik ortamlarda yapıyoruz.

Bir evi ev yapan üzerinde gezdiğiniz halılardır. Tabi ki çoğu ev hanımının derdi halıları değiştirmek olabilir.

Bazı halılarınızın manevi değeri gerçekten yüksek olduğundan dolayı kullanmak isteyebilir ve bunu çok fazla eskitebilirsiniz.

Takdir edersiniz ki üzerinde çok gezildiği için halılarınıza ne kadar dikkat ederseniz edin ayaklarınızdan dolayı halı yıpranır ve kirlenir.

Sürekli yıkanmadan dolayı halılarınızın rengi çıkmaya solmaya başlayabilir.

Biz sizin için tüm bu dertlerine bir çözüm bulduk.

Sizin için halılarınızı alıyor onları ilk gün almışsınız gibi parlak, göz alıcı bir şekilde size iade ediyoruz. Bu halı benim değil, bu halı sıfır bir halı diyecek kadar şaşırabilirsiniz.

Peki, bu nasıl olur diye haklı olarak sorabilirsiniz.

Bunun cevabı çok basit halı boyama boya çıkarma ile. Halılarınız eskidiği zaman renkleri çıktığı ve solduğu zaman halılarınızı bir araba boyatır gibi boyatabilirsiniz.

Bize bu konuda güvenebilir ve halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Haklı olarak aklınıza birçok soru gelebilir.” Bu boyanınca eskisi kadar dayanıklı olur mu?” , “Boyası hemen çıkar mı?” gibi birçok sorunuz olabilir. Biz bu sorularınızın bir kaçını daha fazla bekletmeden yanıtlandıralım.

Halı boyama boya çıkarma işlemlerinizi en güvenilir ve hijyenik ortamlarda yapıyoruz. Halınız boyandıktan sonra eski gibi sağlam olur çünkü halınız boyandıktan sonra sıfır gibi olur. Boyalarımızda kesinlikle kanserojen maddeler bulunmamaktadır.

halı boyama

HEMEN ARAYIN