Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Yerinde Halı YıkamaHalı yıkama hizmetlerinde son teknoloji ile artık dışarıda halı yıkama devri bitti. Son zamanların gözdesi olan yerinde halı yıkama sistemleri ile halılarınızı başka yerlere göndermeden ve eşyalarınızın düzenini bozmadan halı temizliği yapabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda sizin için yerinde halı yıkama hizmeti verecektir. %100 temizleme garantisi sunan bu sistem ile evlerinizde, iş yerlerinizde bulunan halı fileks türü halılarınızı temizleyebilirsiniz. Halı temizliği konusunda öncü bir firma olarak sadece evlerinizde, iş yerlerinizde, kreşlerde, bankalarda ya da camilerde olan halıları hızlı ve güvenilir hizmet garantisiyle yıkıyoruz. Alanlarınızın halı yıkamaya elverişli olması sayesinde evinizde kısa sürede halı yıkama hizmeti alabileceğiniz gibi dilerseniz halılarınızı bize teslim ettiğinizde 750 metrekarelik alanımızda sizler için yıkayabiliriz.

Her Türlü Halıda Güvenli Temizlik!

Halılarınızın cinsi ne olursa olsun temizlik ve özen anlayışımızı her birinde uyguluyoruz. Yün halılarınız, dokuma halılarınız, saten halılarınız ve daha pek çok halınız kendine özel yıkama işlemleri ile sizlere temiz bir şekilde sunulmaktadır. Halının dilinden anlayan deneyimli bir ekip ve teknolojinin sunduğu donanım imkânları eşliğinde hizmette öncü olmanın gururunu yaşıyoruz. Halı yıkarken bütün müşterilerimize aynı ayrıcalıkları sunuyor ve her işimize büyük bir özen gösteriyoruz. Halı yıkamanın kolay bir iş olmadığı ve bütçenin önemli olduğu hayat şartlarında size yardımcı olacak bir firma olarak istediğiniz zaman kapınıza kadar geliyor ve halılarınızı yıkamak için teslim alıyoruz. Yıkama işlemi sonrasında ise paketleyerek kapınıza kadar getiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemli!

Halı yıkama alanında sunduğumuz hizmetlerde bizler için en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Bu konuda taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürerek her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz halı yıkama hizmetlerinden memnun kalınmadığında hiçbir sebebe bakmaksızın halıları tekrar alıyor ve bir ücret beklemeden tekrar teslim ediyoruz. Halı temizliği konusunda kendimize güveniyor olsak da müşterilerimize her zaman değer veriyoruz. Halı yıkama konusunda gerçek bir firma arayışına girmişseniz sunduğumuz güven, kalite ve garantili temizlik dünyasında sizleri de aramıza bekliyoruz…