Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz zümrüt koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Zümrüt yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış içinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Zümrüt Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iç yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Uzman Halı Yıkama İstanbul Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Uzman Halı Yıkama İstanbul Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Uzman Halı Yıkama İstanbul Hizmeti Vermektedir.

 

uzman-hali-yikama-istanbulGenel temizliklerin vazgeçilmez bir parçası olan halı temizliğini kendiniz yaptığınızda istediğiniz temizlik sonucunu alamayabilirsiniz hatta halınıza istemeden de olsa zarar verebilirsiniz. Yanlış deterjan kullanımı ve yanlış yıkama şekli yüzünden halınızın rengini soldurabilirsiniz, halınızın kullanım ömrünü kısaltabilirsiniz. Sizlere para, zaman ve enerji kaybettirecek olan sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız uzman halı yıkama İstanbul firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunmuş olacağı halı yıkama hizmeti ile gereksiz yere enerji harcamaktan, boşa zaman ve para kaybetmekten kurtulacaksınız. Halı yıkama işlemlerimiz ile birlikte istediğiniz sonucu en iyi şekilde alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Kullandığınız her eşyaya gösterdiğiniz özeni halılarınıza da gösterebilmek için halılarınızın temizliklerine dikkat etmelisiniz. Sürekli olarak kullandığınız halılarınız birçok etkiye maruz kaldığı için içerisinde bir sürü pislik birikebilmektedir. Uzun süre yıkanmayan halıların içerisinde bu pislikler daha çok yer edinmekte olup sağlığınızı tehdit etmeye başlayacaktır. Bu durumlara karşı tedbir alabilmek için uzman halı yıkama firmalarını tercih ederek halılarınızı en iyi şekilde yıkatabilirsiniz. Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz koltuk yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkamadır.  Kaliteli yıkama hizmetinin yanında uygun halı yıkama fiyatları sunan firmamız ile halınıza uygun olan yıkama şekli ile yıkatma işlemleri yaptırabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ücretsiz servisimiz ile birlikte belirttiğiniz adresten halılarınızı alıyoruz ve temizleme süreci bitince tekrar adresinize teslim ediyoruz. Bu süreçte sizlerde hiç yorulmuyorsunuz ve tertemiz halıların sahibi oluyorsunuz. Uzman halı yıkama İstanbul firmamız halılarınızı yıkarken doğabilecek olan bütün sıkıntılı durumları ortadan kaldırıyor ve size her zaman kaliteli bir hizmet sunmaya gayret ediyor.

Halılarınız için her zaman en iyi ve son teknoloji olan yıkama aletlerini kullanmaktayız. Profesyonel kadromuz ile birlikte halılarınıza zarar vermeden halı yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Halılarınızı yıkadıktan sonra kurutma odalarında en iyi şekilde kurutmaktayız. Yıkanmış bir halının çok iyi bir şekilde kuruması gerekmektedir. Eğer halı iyi kurumazsa koku yapar ve zamanla çürümeye başlayabilir. Sizlere her zaman kaliteli bir hizmet vermeyi garanti eden uzman halı yıkama İstanbul firmamız ile mükemmel halılara kavuşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.