Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Uğur Mumcu Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Uğur Mumcu halı yıkama servisimiz ücretsizdir.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

ugur-mumcu-hali-yikamaHalılarınızın kullanıldığı süre boyunca temiz ve hijyenik olması sağlık açısından oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Halılarınızın içerisinde zamanla biriken kırıntılar, pislikler, tozlar halınızın en dibine kadar yerleşir ve gözle görülmez bir hale gelebilir. Tozlar, pislikler zamanla halınızın içerisinde barınarak bakteri oluşumuna yol açar ve bu da sağlığınızı tehdit eder. Halınızı evinizde yıkasanız bile o pisliklere ulaşamayabilirsiniz ya da halınızı derinlemesine temizleme işlemlerini gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu yüzden halınızı derinlemesine temizleyecek halı yıkama firması olan Uğur Mumcu halı yıkama firmamızı tercih etmelisiniz. Halılarınıza büyük bir özen gösteren firmamız ile birlikte halılarınız en temiz görünümlerine kavuşturulur ve ilk günkü kalitede olması amaçlanır. Halınızın cinsine göre belirlediğimiz halı yıkama methodları ile birlikte halılarınızı en iyi şekilde temizleyerek sizlere sunmaktayız.

Aklınızdaki “Halı yıkama nasıl yapılır?” gibi sorulara cevap bulmak adına Uğur Mumcu halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz ve halı yıkama işindeki farkımıza sizlerde şahit olabilirsiniz. Her bütçeye uygun olmaya halı yıkama makineleri satın almak yerine halılarınızı bizlere emanet edebilirsiniz ve halılarınızın en kaliteli şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Halı yıkama işlemlerine başlamadan önce halınızı evinizden alıyoruz ve firmamıza getiriyoruz. Halınızın türüne göre anti bakteriyel şampuanları seçerek uygun yıkama yöntemini uyguluyoruz. Yıkama işlemleri bittikten sonra en iyi kurutma teknolojisine sahip olan kurutma odalarımızda kurutuyoruz. Böylelikle; temiz, sağlıklı ve kötü kokuya sahip olmayan halılarınıza kavuşmuş oluyorsunuz.

Yılların tecrübesi ile birlikte halı yıkama işlemlerinizi gerçekleştirdiğimiz Uğur Mumcu halı yıkama firmamız müşteri odaklı kaliteli hizmet sunmayı amaçlamıştır ve bu yolda hep bu yönde işini özenli bir şekilde yapmaktadır. Sahip olduğumuz profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere her zaman uygun halı yıkama fiyatları sunarak temiz halılara sahip olmanızı sağlıyoruz. Yılda en az dezenfekte olmuş olması gereken halılarınızı bize emanet ederek yıkatabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile evinizde kullanabilirsiniz. Sizlerin güveni ile birlikte çabaladığımız halı yıkama işinde her türlü halınızı temizlemekteyiz ve halılarınızı özenli bir şekilde yıkamaktayız.

Eğer sizinde halı yıkama zamanınız gelmiş ve halılarınızın çok kirlendiğini düşünüyorsanız Uğur Mumcu halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz ve bizimle iletişime geçerek halı yıkama işlemleri ile ilgili her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.