Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz zümrüt koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Zümrüt yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış içinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Zümrüt Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iç yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Perde Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Perde Yıkama Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Perde Yıkama Hizmeti Vermektedir.

 

perde-yikama-istanbulEvlerin tamamlayıcı unsuru olan perdeleriniz sigara dumanı, evin içerisindeki tozlar, yemek pişirme esnasında oluşan koku gibi sebeplerden dolayı kirlenebilir. Zaman geçtikçe daha çok kirlenecek olan perdelerinizi çok kirli saklamamalısınız. Uzun süre yıkanmayan perdelerde kirler daha zor bir hale gelebilmektedir ve temizlemesi sıkıntılı bir hal almaktadır. Bu yüzden perdelerinizi en doğru şekilde ve çok zaman geçmeden yıkamanız gerekmektedir. Eğer perde yıkayacak zamanınız yoksa ve temizlik ile vakit kaybetmek istemiyorsanız perde yıkama hizmeti veren firmamız aracılığı ile perdelerinizi temizletebilirsiniz. Stor perde, tül perde, kumaş perde, zebra perde, rustik perde, keten perde, kadife perde, tafta perde ve japon perde gibi tüm perde çeşitlerinde verdiğimiz perde yıkama hizmetimiz ile birlikte perdelerinizin türüne göre en iyi şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Perde Yıkamanın Püf Noktaları

Birçok çeşidi bulunan perdelerin hepsinin kendisine göre bir yıkama şekli vardır. Özellikle kullanılan deterjanlara çok dikkat edilmelidir. Yanlış bir deterjan kullanıldığında perdelerinizin renkleri solabilir ve perde kumaşı yıpranabilir. Perde yıkama püf noktalarını anlatırken aynı zamanda perde yıkama nasıl yapılır , perde nasıl yıkanır ve perde yıkama programına da değinmiş olduk. Zaman, emek ve para kaybetmek istemiyorsanız perdelerinizi perde yıkama firmamıza emanet edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde perdelerinizi adresinizden alıyoruz, en uygun yıkama işlemlerini uygulayıp kurutuyoruz ve tekrar evinize kadar getiriyoruz. Bütün bu hizmeti sizlere uygun perde yıkama fiyatları ile sunuyoruz. Kaliteli temizleme hizmeti sunan firmamızın profesyonel ekibine güvenebilirsiniz ve perdelerinizi emanet edebilirsiniz.

Perdelerinizi yıkamaya almak için evinize ya da ofisinize geldiğimizde perdelerinizi biz söküyoruz ve temizleme işlemleri bittiğinde perdelerinizi aynı şekilde yerine biz takıyoruz. Perdelerinizin yıkama ve kuruma süreci bittikten sonra perdelerinizi uygun bir şekilde ütülüyoruz. Bize vermiş olduğunuz perdeleri en güzel görünümlerine kavuşturuyoruz ve sizlere getiriyoruz. Ücretsiz vermiş olduğumuz servis hizmetimiz ile birlikte sizlere kaliteli bir perde yıkama süreci sunuyoruz. Halı, koltuk, perde gibi eşyalarınızı en temiz görünümlerine kavuşturmak amacı ile kurulmuş olan firmamıza güvenebilirsiniz. Aldığımız işi teslim ettiğimiz zaman sonuçlarından memnun kalacağınıza şüphemiz yok. Firmamız tarafından perdeleriniz yıkanırken kesinlikle perdelerinizde bir deformasyon olmamasına özen gösteriyoruz. Sizlerde perdelerinizi bizlere emanet edebilirsiniz ve tertemiz perdelerin sahibi olabilirsiniz.