Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Mehmet Akif Halı Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Mehmet Akif halı yıkama servisimiz ücretsizdir.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

mehmet-akif-hali-yikamaEvde yapılan halı yıkama ile birlikte halılarınıza istemeden de olsa zarar verebilirsiniz ve kullanım sürelerini kısaltabilirsiniz. Yanlış şampuan kullanımı ile halılarınızın rengi solabilir ve halılarınızı iyice kurutmadığınız zamanlarda halılarınızda istenmeyen kokuların oluşmasına neden olabilirsiniz. Bu tür sıkıntılar ile karşı karşıya kalmamak için Mehmet Akif halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız ile birlikte halılarınızı en temiz ve kaliteli bir şekilde yıkatabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli bir hizmet verebilmek adına çıktığımız bu yolda, müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile birlikte ilerlemekteyiz. Halı yıkama işlerinizi en iyi şekilde yaptığımız firmamızı tercih ederek sizlerde farkımıza ortak olabilirsiniz.

Mehmet Akif halı yıkama işlemlerinizi gerçekleştirirken kesinlikle halınıza zarar verecekler kullanmamaktayız. Halılarınıza uygun anti bakteriyel şampuanlar ile halılarınızı yıkıyoruz ve duruluyoruz. Halılarınızın iyice yıkandığına emin olduktan sonra halılarınızı kurutma odalarımızda kurutuyoruz. Yüksek kalitede olan kurutma odalarımızda kuruyan halılarınızda kötü koku oluşmaz ve zarar görmez. Yıl içerisinde iki kere yıkatmanız gereken halılarınızın içerisinde birikmiş olan kirleri, tozları ve lekeleri derinlemesine temizliyoruz ve temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Sizlerde halı yıkama işlemleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz Mehmet Akif halı yıkama firmamızda halı yıkama işlemleri dışında koltuk yıkama, perde yıkama gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Halı yıkama hizmetimizde de olduğu gibi koltuk ve perdelerinizde en iyi şekilde yıkanarak temizlenir ve aynı şekilde adresinize teslim edilir. Koltuk, halı, perde fark etmeksizin zamanla bunların üzerlerinde ve içlerinde biriken kirler bakteri oluşturmaya başlayacaktır ve kötü kokulara, güzel olmayan görüntülere, sağlığınızı tehdit edebilecek bir duruma gelecektir. Bu yüzden belirli bir düzen içerisinde halılarınızı yıkatmalısınız. Firmamızın sizlere sunacağı uygun halı yıkama fiyatları ile birlikte halılarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Severek yapmış olduğumuz halı yıkama hizmetimiz ile birlikte sizleri memnun etmeye ve güveninizi kazanmaya çalışmaktayız. Sizlerle birlikte ilerleyebileceğimizi düşündüğümüz bu yolda güveninize ihtiyaç duymaktayız. Sizin istekleriniz doğrultusunda ve bizden beklediğiniz performansın üstünde bir çalışma şekli ile Mehmet Akif halı yıkama hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanarak bu işte ne kadar iyi olduğumuzu görebilirsiniz ve temiz halılara kavuşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve kafanıza takılan soruları bizlere sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.