Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasına hizmetimiz vardır hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Yerinde halı yıkama temizliği için kullandığımız makine ve deterjanlar hiçbir şekilde halılarınıza ve zemine zarar vermemektedir.

yerinde halı yıkamaYerinde halı yıkama hizmeti veren firmamız tarafından bu iş için tamamen özel olarak üretilen profesyonel makinalar ve konusunda tecrübeli ve uzan ekipler tarafından hizmet verilmektedir.

Temizlik konusu oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Fakat hepsinde ortak olan ve belki de en hassas konum halı temizliğidir. Bu iş için artık günümüzde halı yıkama firmaları tercih edilmektedir.

Halı yıkama firmalarına en çok ihtiyaç duyulan yerler duvardan duvara halılar, iş yerleri, ofisler, kamu binaları gibi taşınamayan halılara sahip olan yerlerdir. Bunun için yerinde temizlik hizmeti vermek en doğru yöntemdir.

Bizimle iletişime geçmeniz halinde bizden halı yıkama için talep ettiğiniz mekân hakkında sizden detaylı bilgi alınır. Kaçıncı katta olduğu, temizlik esnasında yerin boş olup olmadığı gibi konular bizim için önemlidir.
Yerinde halı yıkama hizmeti için kullandığımız profesyonel makinalar büyük ve bu iş için özel olduğundan ağır makinalardır. Bu bakımdan bazı yerlere çıkarmak zor olabilir. Fakat firma olarak bunlarında tüm çözümleri bizde olduğu için sizlere hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmıyoruz.

Özellikle talep edilen saatte temizliğe başlamak ve belirttiğimiz saatte bitirmek için daha erken gelip makinalarımızı ve tüm ekipmanlarımız kuruyoruz.

Yerinde halı yıkama temizliği için kullandığımız makine ve deterjanlar hiçbir şekilde halılarınıza ve zemine zarar vermemektedir. Özellikle kalabalık ve toplu kullanım alanlarında tercih edilen bu temizlik hizmeti için firmamız kimseye rahatsızlık vermeden temizlik yapacak konumdadır. Sayfamızda yerinde halı yıkamak hakkında nasıl bir yöntem izlediğimizi gerek fotoğraflı gerekse yazılı seçenekler ile öğrenebilir ve iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

İlçenizde güvenebileceğiniz bir firma olarak müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşlerle kendimizi sürekli geliştirerek hizmet vermekteyiz. Sizde yerinde halı yıkama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız sayfamızı detaylı inceleyip bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.