Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasına hizmetimiz vardır hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir.

İnşaat Sonrası TemizliğiEvinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Zümrüt Temizlik olarak yanınızdayız.

Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

İnşaat sonrası temizliği ekibimiz :

  • Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizliği. Daha sonra camlara özel aletlerle camların temizliği yapılır.
  • Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği. 
  • WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliği.
  • Mutfak dolapların içini ve dışının temizliği.
  • Son olarak işlerini bitiren inşaat sonrası temizlik ekibimiz zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar. 

Firmamızın inşaat sonrası temizliği esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

NOT: İstanbul Anadolu yakasında İnşaat sonrası ve tadilat sonrası denince tecrübemiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.