Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasına hizmetimiz vardır hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Genel Temizlik Hizmetleri ile Zümrüt Temizlik sizlere daha temiz ve hijyenik mekanlar sunmaya hazırdır.

genel temizlik hizmetleriZümrüt Genel Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, müşterisinin ihtiyacına göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun kılan kurumsal ve Bireysel, temizlik hizmetleri kuruluşudur.

Genel temizlik hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacı ile vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinden biridir, temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

Zümrüt Temizlik Hizmetlerinin uzmanlaştığı hizmet alanları; ofis ve bina temizliği, fabrika temizliği, villa temizliği, Dış Cephe Temizliği,  İnşaat sonrası temizliğidir.

Villa Temizliği

villa temizliği

Şirketimiz uzun yıllardır villa  temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmektedir.Hem teknolojik olarak hem de personel 

 Devam

Dış Cephe Temizliği

dış cephe temizliği

Dış cephe temizliği binaların dış yüzeylerinde bulunan Alüminyum, Granit, Siding ve diğer kompozit malzemelerin  yöntemi seçilerek temizlenmesi. Dış Cephe temizliği ise adından… 

 Devam

Fabrika Temizliği

fabrika temizliği

Fabrikanın türüne göre temizlik yöntem ve malzemelerini seçme konusunda duyarlı davranan Zümrüt Temizlik, Fabrika ve meskenler içinde bu tavrını  korumaktadır. Fabrika Temizliği..

 Devam 

İnşaat Temizliği

inşaat sonrası temizlik

Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? 

 Devam

Ofis Şirket Temizliği

ofis şirket temizliği

Ofis Temizliği Şirketi, hizmet programımızda önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını

 Devam