Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Halı Yıkamada Kurumsal HizmetHalılarınızın istediğiniz gibi yıkanmıyor olmasından şikâyet mi ediyorsunuz? Temiz ve düzenli bir halı yıkama firması arıyorsanız bu konuda deneyimli olan ve sizlere garantili hizmet sunan firmamızı arayabilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyetini düşünerek son teknoloji ile üretilmiş makinaları kullanan firmamız sektörü içerisinde kendini kanıtlamış bir adrestir. Halı yıkama konusunda titiz davranılması gerektiğini bilen ve halıları derinlemesine temizleyen firmamız yılların tecrübesini ve bilgi birikimini kalite olarak sizlere sunmaktadır. Halılarınızın sadece görünen yüzünü değil en ufak ayrıntılarını bile yıkayarak kirlerden arınmış bir temizlik yapan firmamız kalite standartlarına uygun garantili hizmet vermektedir.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Halılarınızı yıkarken derinlemesine temizlik yapmak gerektiğini bildiğimiz için endüstriyel halı yıkama makinaları kullanıyoruz. Kullanmış olduğumu makinalar son teknoloji ile üretilmiş ve detaylara inebilen bir yapıya sahip olduğu için halılarınızdaki görünen ve görünmeyen pek çok kiri yok edebiliyor. Ayrıca halılarınızda kullandığımız ilaçlarda bitkisel içerikli ve sağlığınıza herhangi bir zararı olmayan maddelerden kullanıyoruz. Temizlikte suya sabuna önem verenler için her zaman bol su ile halılarınızı yıkıyor ve evinize kadar teslim ediyoruz. Eğer herhangi bir durumdan dolayı halınızın kirli olduğunu düşünürseniz ve ya hizmetimizden memnun kalmazsanız halılarınızı aynen alıyor ve ücretsiz bir şekilde yıkayıp tekrar size teslim ediyoruz.

El Dokuması Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

Evinizde el dokuması olan ve özellikle dikkat edilerek yıkanması gereken halılarınız varsa firmamız bu alanda da sizlere kaliteli hizmet seçenekleri sunuyor. Evinizden alınan halı ve kilimler tamamen hijyenik ortamlarda tecrübeli ekipler tarafından yıkanıyor. Üzerinde herhangi bir kir kalmaması ve yapısına zarar gelmemesi için hassas halı yıkama ayarları ve hassasiyete uygun olan bitkisel ilaçlar kullanılıyor. Halıların el dokuması olması ya da kilim olması gibi özelliklerden dolayı özel bir sınıflandırma yapıyoruz ve diğer halılarınız kadar bu halılarınıza da özenli bir temizlik uyguluyoruz. Halılarınızı kapınızdan alıp yine kapınıza kadar bıraktığımız gibi kapıda ödeme kolaylığı da sunuyoruz. Size ise sadece halılarınızdaki temizliğin keyfini çıkarmak kalıyor. Daha temiz bir halı için bizi arayın…