Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Halı Yıkamada Bol Sulu SistemHalılar sürekli temizlenmesi gereken alanlardır ve temizliğin dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Aksi halde halıların yüzeyindeki kirler zamanla halının tabanına işleyerek halının kullanım ömrünü azaltmaktadır. Halılardaki kirlerin çıkması için eskiden beri kullanılan yöntemlerin başında halı yıkama gelmektedir. Ancak halı yıkamak için kullanılan yöntemler oldukça önemlidir. Doğru halı yıkama teknikleri uygulandığında halılardaki kirler kolaylıkla çıkacaktır.

Halılarınızdaki kirlerin çıkmasını istiyorsanız uygulayacağınız yöntemlerin başında halıdaki tozları emmek için güçlü bir vakumlama yapmanız gelir. İçerisindeki tozların güçlü bir sistemle alındığı halıları daha sonra bütün aralıklara nüfuz edebilecek makinalarla bol su ile yıkamanız gerekir.

İnsan Gücü Halı Yıkamada Yeterli Değil!

Halı yıkarken insan gücü tercih edildiğinde halıların her noktasının su ile ıslandığından emin olunabilir ancak her noktasındaki kirlerin çıktığından emin olmak kolay değildir. Çünkü halının yıkanma esnasında her noktasını en ince ayrıntısına kadar yıkamak için oldukça titiz ve dikkatli davranmak gerekir. Ancak halı yıkama konusunda teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler takip edilerek halıların her noktası en ince ayrıntısına kadar yıkanabilir. Bu konuda sizlere hizmet veren firmamız halılarınızı endüstriyel halı yıkama makinaları ile detaylı ve titiz bir şekilde yıkamaktadır. Halıların yıkanması esnasında makine kullanımından dolayı suyun az kullanıldığı düşünülebilir. Ancak firmamız kaliteli temizliğin şartlarından olan su kullanımına dikkat ederek havuz sistemi yerine bol su ile halıları ayrı ayrı yıkama sistemini seçmektedir.

Halılarınızda Kalıcı Temizlik Su İle Olur!

Halı yıkama konusunda geçmişten gelen tecrübelerin kalite olup yansıdığı firmamızda bütün halı yıkama işlemleri büyük bir özenle yerine getirilir. Halıların bir havuza koyulup ıslatılması daha sonra tek tek yıkanması gibi bir işlemin aksine her halı için ayrı ayrı su kullanan firmamız sağlık koşullarına ve kalite standartlarına uymaktadır. Halıların havuzlarda bekletilmesinden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırarak tek tek her halının ıslatıldığı ve daha sonra derinlemesine temizlendiği işlemlerde endüstriyel makinaların emiş gücünden ve her alanı derinlemesine temizlemesinden yararlanılmaktadır. Sizde halılarınızda gözle görülür temizlikle birlikte görülmeyen kısımlarında temizliğinden yanaysanız bizi arayabilirsiniz.