Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz zümrüt koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Zümrüt yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış içinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Zümrüt Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iç yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasına hizmetimiz vardır hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ücretsiz Arama

WhatsApp Arama

Müşteri Temsilciniz

Halı Yıkama Fabrikası Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Halı Yıkama Fabrikası Anadolu Yakası.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

hali-yikama-fabrikasi

Evinizin her bölümünde bulunan ve evinizin dekorasyonu tamamlayan halılarınız, her gün birçok etkiye maruz kalmaktadır. Bu dış etkiler beraberinde kiri, tozu ve pisliği getirmektedir. Zamanla bunlar halınızın üzerinde birikerek dibe doğru çökmeye başlar ve temizlerken diplerdeki pislikleri görmeniz zorlaşır. Siz halınızı bir güzel temizlediğinizi düşünürken aslında dipteki kirler durmaktadır. Zamanla bakteri üretecek olan bu kirler, sağlığınıza zararlı bir hale gelmeye başlayabilir. Eğer böyle sıkıntılarla karşılaşmak istemiyorsanız halınızın bir halı yıkama fabrikası aracılığı ile yıkanmasını sağlamanız gerekmektedir. Halı yıkama işlemleri oldukça dikkat gerektiren işlemlerdir. Halınızın türüne göre bir deterjan seçilmelidir ve halınıza zarar vermeyen yıkama yöntemleri tercih edilmektedir.

Halı yıkama fabrikası olarak müşteri odaklı ve kaliteli hizmet ilkeleri ile çalışıyoruz. İşinde tecrübe sahibi olan profesyonel ekibimiz ve son teknoloji aletlerle halılarınızı en temiz şekilde yıkıyoruz. Bizimle iletişime geçtikten kısa bir süre sonra ücretsiz servisimiz ile birlikte halılarınızı adresinizden alıyoruz. Halınızın çeşidine bakarak ona uygun anti bakteriyel şampuanlar kullanıyoruz ve halınıza zarar vermeden yıkama işlemini bitiriyoruz. Yıkama işlemi bittikten sonra özel kurutma odalarında halılarınızı kurutuyoruz. Sonra halılarınızı adresinize geri getiriyoruz. Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz koltuk yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama. Uygun halı yıkama fiyatları ile sunduğumuz bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yıl içerisinde en az iki kere yıkatmanız gereken halılarınızın dışında perde, yatak, yorgan, koltuk gibi eşyalarınızı da en güzel şekilde temizleyerek size teslim ediyoruz. Eğer sizde gereksiz yere zaman ve enerji kaybetmek istemiyorsanız halı yıkama fabrikası ile halı yıkatma avantajlarından yararlanabilirsiniz. Temiz ve sağlıklı halılara sahip olabilmeniz için çalışan profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz ve halılarınızı bize emanet edebilirsiniz. Öncelikli hedefimiz olan müşteri memnuniyetini kazanmak adına sizlere her zaman kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmaktayız. Bu süreçte de halılarınıza en ufak zararı vermeden en uygun şartlarda halılarınızı yıkamaktayız. Halıflex, ipek, dokuma gibi birçok çeşidi bulunan halılar için yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizlerde halılarınızın temizlik sonucunu gördüğünüzde bizlere hak vereceksiniz ve halı yıkatma işlemleriniz için bizi tercih edeceksiniz. Halı yıkama fabrikası avantajlarından yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.