Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz zümrüt koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Zümrüt yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış içinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Zümrüt Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iç yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Yeni Halı Yıkama ve Temizlik Bayimiz siz olun.

HALI YIKAMA FİRMAM VAR..

Sanal Halı Yıkama Bayilik sistemi halı yıkama firmanıza çok şey katar.

Halı yıkama firmanızın iş kapasitesinin artmasında ve firmanızın tanınmasında çok etkilidir. Sanal halı yıkama bayilerine vereceğimiz el terminallerinde çalışan özel bir halı yıkama yazılımı sayesinde müşteri kapasiteniz artacak ve online sipariş alacaksınız.

Nasıl kullanacağım diye merak etmenize gerek yok.

Sanal bayilik sisteminin el terminallerinin nasıl kullanılacağına dair eğitimi firmamız sizlere ücretsiz olarak verecektir. Daha sonrasında ise size sadece siparişleri toplamak kalacaktır.

Müşteri temsilcimiz olarak firmanız Türkiyenin neresinde olursa olsun size verilmiş olan bu el terminalleri sayesinde bize gelen siparişler sizin el terminalinize ulaşacak ve siz hiç telefona bile bakmadan sadece siparişi alacaksınız.

Şiparişi aldıktan sonra sizin yapmanız gereken sadece

TESLİM AL – YIKA – TESLİM ET

Bunun karşılığında sadece size vermiş olduğumuz fiyat listeleri doğrultusunda firmamıza %25 komisyon alınmaktadır.

Bu komisyon içinde neler var? Reklam giderleri, terminal giderleri vb. ayrıntılı bilgi için bizi arayın yada aşağıdaki formu doldurun sizinle hemen iletişime geçelim.

 Bayilik Formu 

HALI YIKAMA FİRMAM YOK..

Halı Yıkama işinize 1-0 önde başlayın.

Türkiyenin neresinde olursanız olun yeni bir halı yıkama firmasımı açmak istiyorsunuz?

Halı yıkama firması kurmaya karar verdiniz. Firmamı nasıl duyurur, gerekli ekipmanı nerden bulurum, makina parkurunu nasıl kurarım, iş alırım diye düşünmenize gerek yok, bayilik ağımıza katılmanız yeterli.

Bu işi yapmaya karar verdiğinizde bayilik başvurunuzu yapıp sözleşmenizi yaptıktan sonra size il aşamada 10 günlük bir halı yıkama eğitimi  vermekteyiz. Bu bilgilere hakim olduktan sonra ikinci aşamaya geçilmektedir.

İkinci aşamada online halı yıkama programı ve el terminalleri kullanımı hakkında bilgiler ve Müşteri ilişkileri hakkında bilgilendiriyoruz. Hangi halı kaç metrekaredir, cinsi nedir, nasıl dokunmuştur, nasıl yıkanır, gibi bilgilerin müşteriye nasıl aktarılması gerekir.

Daha sonra bu bilgilerin el terminali arayıcılığı ile nasıl sisteme girilmesi gerektiği gibi. Reklam giderleri, Eğitim, El Terminalleri, ve Makina parkuru ve ekipman kurulumu firmamıza aittir.

Size düşen sadece.

TESLİM AL – YIKA – TESLİM ET

ayrıntılı bilgi için bizi arayın yada aşağıdaki formu doldurun sizinle hemen iletişime geçelim.

 Bayilik Formu