Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Halı Temizliği Nasıl Olmalı?

halı temizliğiHalılar gündelik hayatta en fazla kullandığımız eşyalardan biridir. Üzerinde yürüdüğümüz, oturduğumuz halılar kiri ve tozu içine çeken ürünler olmasından dolayı düzenli olarak temizlenmelidir. Bizim hiç bilmediğimiz ancak halımızın üzerinde biriken sağlığa zararlı mikrop ve bakterilerin yok olması için evimizde uygulayabileceğimiz yöntemlerin başında günlük olarak halıları vakumlamak gelir. Her gün biriken tozların alınmasının yanı sıra diğer bir temizlik türü de halıların ayda bir ve ya daha farklı zamanlarda silinmesidir. Halıları vakumlamak ya da silmek halı içerisindeki bütün tozu ve kiri çıkarmadığı gibi sadece biraz temizlikle maskeleyen işlemlerden biridir. Bu nedenle derinlemesine temizlik yapmak için halıların yıkanması gerekir.


Halı Yıkama Nasıl Olmalıdır?
Halı yıkama işlemi hem halının içerisinde bulunan bakteri ve mikropları hem de yüzeyinde biriken kirleri alarak daha temiz bir halıya sahip olmak için kullanılan bir yöntemdir. Ancak halı yıkamak sadece bol su ve deterjan ile yapılabilen bir işlem olarak görülür. Halılar bu şekilde temizlendiğinde içindeki bakteri ve mikroplar yeterince çıkmaz ve görünen yüzüyle temizlik yapılmış olur. Tam bir halı yıkama işleminin yapılabilmesi için halının en alt tabakasına kadar nüfuz eden vakumlu yıkayıcılar tercih edilmelidir. Ayrıca kullanılan ilaçların halıya zarar vermemesi adına da bitkisel halı şampuanları kullanmak en doğrusudur. Eğer kendi kendinize bu işlemleri yapamıyorsanız alanında uzman olan bir halı yıkama firmasından yardım almanız daha temiz bir halıya kavuşmanızı sağlayacaktır.
Peki, Hangi Halı Yıkama Firmasını Seçelim?
Halı yıkama konusunda derinlemesine temizlik isteyenlerdenseniz ve halınızın görünen kısımları kadar görünmeyen kısımlarının da temizlenmesini istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile halıları en ince ayrıntısına kadar temizleyerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız son teknoloji ile üretilmiş endüstriyel halı yıkama makinalarını kullanmaktadır. Bu sayede halıların içerisinde biriken her türlü kir ve bakteri halı tabanına tutunmaz hale getirilir. Bitkisel halı yıkama ürünleri ile temizlenen halılarınız antibakteriyel özellik kazanarak temiz bir şekilde evinize teslim edilecektir. Doğru bir temizlik için bizi arayabilirsiniz.