Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Gümüş Pınar Halı Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Gümüş Pınar halı yıkama servisimiz ücretsizdir.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

gumus-pinar-hali-yikamaHalı yıkama işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi halının cinsidir. Eğer halının cinsine göre bir yıkama yapılmazsa halınız son derece zarar görebilir, renkleri solabilir ve dayanıksız bir hale gelebilir. Gümüş Pınar halı yıkama olarak halılarınızı teslim aldığımızda halınızın türüne  bakarak halınıza özel şampuanları ve hangi yıkama yönteminin uygulanacağını belirliyoruz. Halınıza belirlediğimiz şekilde bir yıkama işlemi uygulayarak halınızın en iyi şekilde kurutulmasını sağlıyoruz.

Halı yıkama işlemlerine başlamadan önce halılarınızı adresinizden gelip alıyoruz. Firmamıza getirilen halılarınızın çeşidine bakılarak deterjan ve yıkama yöntemlerini belirliyoruz. Profesyonel olan personellerimizin yıkadığı halılarınızı son teknoloji ile donatılmış kurutma odalarımızda nemden uzak bir şekilde kurutuyoruz. Kurutma işlemleri bittiğinde ise halınızı tekrar adresinize geri getiriyoruz ve sizlere en temiz hali ile teslim ediyoruz. Gümüş Pınar halı yıkama olarak sizlere sunduğumuz halı yıkama hizmetini profesyonel kadromuz ile birlikte kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Yapmış olduğumuz bu işte sizlerin bize olan güvenine çok önem veriyoruz ve sizin güveninizi kendimize bir destek olarak görüyoruz.

Günümüzde halı yıkama makinesi fiyatları giderek pahalılaştığı kaçınılmaz bir gerçektir. Bu fiyatların yanı sıra halı yıkama işlemini kendiniz yaptığınızda oldukça zaman ve enerji kaybederek aşırı derecede yorulabilmektesiniz. Tüm bu eziyetlerinizi ortadan kaldırmak adına çıkmış olduğumuz halı yıkama yolunda bizi tercih edebilirsiniz ve halılarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Gümüş Pınar halı yıkama firmamız ile birlikte halılarınız derinlemesine temizlenir ve sağlık açısından tehdit oluşturabilecek kir ve tozlardan halınızı uzaklaştırır. Böylelikle sağlık ve temiz halılara kavuşabilirsiniz ve halılarınızı gönül rahatlığı ile serebilirsiniz.

Birçok halı yıkama çeşidine sahip olan firmamız ile birlikte her türlü halılarınızın profesyonelce yıkanmaktadır. Halıflex, deri, ipek, el dokuma gibi çeşitleri olan halılarınızı anti bakteriyel şampuanlar ile birlikte yıkamaktayız. Oldukça uygun halı yıkama fiyatları seçeneklerine sahip olan Gümüş Pınar halı yıkama firmamızı tercih ettiğinizde farkımızı sizde göreceksiniz ve bize olan güveninizi daha da arttıracaksınız.

Son teknolojik cihazlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz halı yıkama işinde müşteri memnuniyetini bir ilke olarak görmekteyiz ve her zaman bu ilkeye göre halı yıkama işlerinizi çözümlüyoruz. Her zaman halılarınız ile ilgili pratik ve temiz çözümler sunan Gümüş Pınar halı yıkama firmamızı tercih ederek halılarınızı en kaliteli şekilde yıkatabilirsiniz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.