Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

Halı yıkama da Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler neticesinde artık işimizde uzmanlaşarak insanlarımızın bizlere kolaylıkla emanet edebileceği halılarını en iyi şekilde yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Biz zümrüt koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyor ve sağlığınızı en iyi şekilde koruyoruz. Yıkama sonrası en kısa sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın tadını doyasıya çıkartın.
YORGAN YIKAMA

Zümrüt yorgan yıkama olarak biz her türlü yorganınızı uygun işlemlerden itina ile geçirdikten sonra tamamen kuruyan yorganlarınızı paketleyip ücretsiz servisimizle yine hijyenik bir şekilde size teslim ediyoruz.
HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda gerekli eğitimi almış içinde uzman ekibimiz halı çeşitleri ile ilgili problemlerinizde yanıbaşınızda
GENEL TEMiZLİK HİZMETLERİ

Zümrüt Temizlik Hizmetleri, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iç yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, ihtiyaca göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun temizlik hizmetleri kuruluşudur.
PERDE YIKAMA

Perde yıkama işlemi ev tekstili temizliğinin en dikkat edilmesi gereken alanlarından biridir.

Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir.
YATAK YIKAMA

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

En İyi Halı Yıkama İstanbul Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

En İyi Halı Yıkama İstanbul Anadolu Yakası.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

 

istanbul-hali-yikamaYaz temizliği, bahar temizliği ya da kış temizliği gibi büyük temizliklere başlamadan önce halılarınızı temizlemeniz gerekmektedir. Halılarınızı en iyi şekilde temizlemenin yolu da halılarınızı yıkamaktan geçmektedir. Evde kendi çabanız ile yıkacağınız halılarınıza istemeden de olsa zarar verme ihtimaliniz vardır. Yanlış seçmiş olduğunuz bir şampuan ya da yanlış uygulamış olduğunuz bir yıkama yönteminden dolayı halılarınızdan olabilirsiniz. En iyi halı yıkama İstanbul şehrinde bizim firmamız aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Halı yıkama yöntemlerini en güzel şekilde uygulayan ve halılarınızın tertemiz olması için gerekli çabayı gösteren firmamız sayesinde tertemiz halılara kavuşabilirsiniz. Halılarınızın en temiz şekilde yıkanabilmesi için özel anti bakteriyel şampuanlara ihtiyaç vardır. Bu şampuanların yanı sıra halılarınızın tazyikli sular ile yıkanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde istenilen temizliğe ve ferahlığa ulaşmanız mümkündür. Eğer sizde halı yıkama işlemlerini kendiniz değil de bir firmaya yaptırmak istiyorsanız en iyi halı yıkama İstanbul firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yıkatmaya karar verdiğiniz halılarınız için bizi aradıktan kısa bir süre sonra halılarınızı ücretsiz olan servisimiz ile vermiş olduğunuz adresinizden alıyoruz. Halılarınızı aldıktan sonra halınızın çeşidine göre bir şampuan ve yıkama yöntemi belirliyoruz. Böylelikle halınıza zarar vermeden halınızı temizlemiş oluyoruz. Yıkama işlemleri bittikten sonra son teknoloji sahibi olan kurutma odalarımızda halılarınızın iyi bir şekilde kurumasını bekliyoruz. Bütün bu işlemler bittikten sonra ise halılarınızı verdiğiniz adrese tekrar teslim ediyoruz. Bu şekilde hizmet verdiğimiz en iyi halı yıkama İstanbul firmamızı sizlerde tercih edebilirsiniz ve mükemmel halı yıkama sonuçlarımıza sizlerde şahit olabilirsiniz. Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz koltuk yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkamadır.

Sizlere her zaman kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet vermeye çalışan firmamız, sonuçlarından memnun kalacağınız bir halı yıkama hizmetini sizlere sunmaktadır. Oldukça uygun halı yıkama fiyatları ile birlikte halılarınızı yıkatmak için bizi tercih edebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz ile birlikte ilerlediğimiz bu yolda daha çok yükselmeye ve halı yıkama ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde gidermeye çalışmaktayız. Uygun fiyatlı, kaliteli ve tamamen müşteri odaklı en iyi halı yıkama İstanbul firmamızın hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anadolu yakasının neresinde olursanız olun İstanbul’un en iyi halı yıkama firması size artık çok yakın.