Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Çubuklu Halı Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Çubuklu halı yıkama servisimiz ücretsizdir.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

cubuklu-hali-yikamaHalılar, evlerinizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Sürekli olarak kullandığınız halılarınız gün içerisinde birçok etkiye maruz kalır. Kire, toza ve lekelere yenik düşen halılarınızı yılda iki kez temizletmeniz gerekmektedir. Temizlenmeyen halılar zamanda bakteri üreterek sağlığınızı tehdit ederken görüntü açısından da güzel görünmemektedir. Hayatınızın yoğunluğu ve ağır iş şartlar düşünüldüğünde halılarınızı temizlemeniz için vaktiniz olmayabilir. Bu yüzden halı yıkama hizmetimizi tercih edebilirsiniz ve halılarınızın en güzel, en temiz görüntüsüne ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Genellikle hanımlar halılarını düzenli aralıklar ile silerek ya da yılda birkaç kez yıkayarak halıların temizlendiğini düşünürler. Fakat halı içerisindeki kirler daha çok halının dip kısımlarına itilir ve orada gözle görülmeyecek şekilde dururlar. Çubuklu halı yıkama olarak halınızın en dibinde olan kirleri en iyi şekilde temizliyoruz ve halınıza zarar verebilecek yöntemleri kesinlikle kullanmıyoruz.

Çubuklu halı yıkama firmamız, işinde uzman kişiler ile birlikte çalışmakta ve tamamen müşteri odaklı hizmet vermektedir. Müşterilerimizin bize olan güvenleri ile işimizi çok daha iyi yapmaktayız ve bu yolda daha hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz. Halı yıkama makinesi ile yapmış olacağınız halı yıkama işinde hem emek olarak hem de zaman olarak kayıp yaşayacaksınız. Zamanın çok kıymetli olduğu hayatınızda bu işinizi biz üstleniyoruz ve halılarınızı yıkıyoruz. Çubuklu halı yıkama firmamız, halılarınızı anti bakteriyel şampuanlar iyice temizlenene kadar yıkar ve son teknolojiye sahip kurutma odalarında kurutur.

Halı yıkama işlemleri yapılırken halıya zarar vermeden yapılmaması gerekmektedir. Halınıza uygun olacak şampuanlar ve kurutma yöntemleri ile birlikte halınızın zarar görmesi engellenir. Böylelikle halınızı uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere çok uyguna sunduğumuz halı yıkama fiyatları ile emek ve zaman kaybı olmadan halılarınızı yıkatabilirsiniz. Halılarınızın türüne göre bir temizleme fırsatı sunduğumuz için hiçbir endişe içerisinde olmadan halılarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

Halılarınızı adresinize gelerek alıyoruz ve uygun temizle yöntemleri ile temizliyoruz. Halınıza zarar vermeyecek kurutma odalarında kurutma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra halılarınız paketlenerek tekrar adresinize teslim ediyoruz. Bu süreç içerisinde sizler hiç yorulmadan halılarınızı yıkatmış oluyorsunuz. Çubuklu halı yıkama firmamız ile iletişime geçerek aklınıza takılanları sorabilirsiniz ve fiyat konusunda bizden bilgi alabilirsiniz.