Takip et, Beğen, Paylaş
%10 indirim kazan.

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama ve Profesyonel Temizlik

HALI YIKAMA

En son teknolojiyle halılarınızı yıkıyoruz.

Koltuk Yıkama

Derinlemesine Etkin, Yerinde Koltuk Yıkama

Yorgan Yıkama

Uygun Yöntem, Hijyenik Teslimat

Halı Tamiri

Uzman Ekiple Her Türlü Halı Tamiratı

Genel Temizlik

Daima Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Perde Yıkama

Hassas Perdelere Hassas Temizlik

Yatak Yıkama

Yatağınızın Ömrünü Uzatan Temizlik

previous arrow
next arrow
Slider

Anadolukavağı Halı Yıkama Sayfasındasınız

Ana Sayfa için tıklayınız

Anadolukavağı halı yıkama servisimiz ücretsizdir.

Firmamız Anadolu Yakasının tüm bölge ve semtlerde Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir.

anadolukavagi-hali-yikama

Halı yıkama işlemleri evde yapıldığında olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Elinizde su ile birlikte yıkadığınız zaman halılarınızın rengi solabilir ve halınızı iyi kurutmadığınız takdirde halınızda istenmeyen kokular oluşabilir. Aynı şekilde halı yıkama makinesi ile yapılan yıkamalarda da kurutma işlemleri sıkıntı olabilmektedir. Halınızı yıkayacak geniş bir balkonunuz yoksa, kurutacak yer sıkıntısı yaşıyorsanız ya da bu kadar zahmete katlanmak istemiyorsanız Anadolukavağı halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz ve halılarınızı en kaliteli şekilde yıkatabilirsiniz. Yoğun geçen hayatınızın içindeki zaman kısıtlılığını, boşa enerji harcamanızı tamamen ortadan kaldırıyoruz ve halı yıkama işlemlerinizi biz üstleniyoruz.

Halılarınızı yıkarken halınızın türüne özel şampuanlar seçerek özenli ve kaliteli bir şekilde yıkıyoruz. Son teknolojiye sahip olan kurutma odalarımızda en iyi şekilde kurutarak sizlere hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Halı yıkama işi için sizleri zahmete sokmuyoruz ve halılarını gelip evinizden alıyoruz, tekrar evinize teslim ediyoruz. Sizlerde bu süreçte hiç yorulmadan Anadolukavağı halı yıkama ile birlikte tertemiz halılarınıza kavuşuyorsunuz. Yılda iki kere temizlenmesi gereken halılarınızın içerisinde birikmiş olan toz,kir ve pislikleri derinlemesine temizliyoruz ve anti bakteriyel şampuanlar ile birlikte bakteri oluşumunu engelliyoruz.

Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak seçmiş olduğumuz bu yolda sizlerin bize olan güveniyle bu işi severek yapıyoruz. Halı yıkama hizmetlerimizin yanında başka hizmetlerimizde bulunmaktadır. Koltuk yıkama, perde yıkama gibi hizmetlerimiz bunlardan bazılarıdır. Halı yıkama işinde olduğumu gibi bu işlerde de oldukça iddialıyız. Unutmayın ki kirlenen halı zamanla bakteri üretir ve sağlığınızı tehdit etmeye başlar. Bu sebeple halılarınızı en iyi şekilde temizletmeniz ve sağlık açısından tehdit oluşturmayacak halılara sahip olmanız gerekmektedir. Anadolukavağı halı yıkama firmamızın kaliteli ve güvenilir bir şekilde yaptığı halı yıkama hizmetlerimizden yararlanırken uygun halı yıkama fiyatları seçeneklerine de sahip olabilirsiniz.

Firmamızda çalışan personellerimizin hepsi işlerinde uzman kişilerdir ve isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Sizin isteklerinizin ve beklemiş olduğunuz performansın daha fazlasını sizlere sunarak Anadolukavağı halı yıkama firmamızı daha ileriye götürmemize yardımcı olmaktadırlar. Halılarınıza kavuştuğunuzda halılarınızın ne kadar temiz olduğunu görecek ve söylediğimiz her şeye bir kez daha hak vereceksiniz. Eğer sizlerinde halı yıkama hizmetlerine ihtiyacı varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.